Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor tenni? Eddig nem tettem sokat, de mostmár szeretnék. (tobbi lent)

Figyelt kérdés

A pasimmal 6 hónapja járunk.

19 éves én meg 16 vagyok.

A múlt hónapban osszevesztunk 2 csaj miatt.

Az egyik egy jó "barátja" (21 éves), a másik pedig az a csaj, akivel még osz kornyékén ossze akart jonni (olyan idos, mint én)

A 21 éves csaj egyutt lakik egy csajjal, akirol az a gyanúm, hogy a barátom volt csaja, de ez most nem lényeg.

Az a 21 éves csaj egyfolytában írogatott neki minden félét, meg mindig akkor kereste fel, ha kellett neki valami...azt akarta, hogy a pasim krekkeljen valamit a képén és azt mondta a pasimnak, hogyha nem találkoznak így elveri meg úgy elveri (ezt csak hulyeségbol mondta).

Én ezen felhúztam magam, hogy mi jogon akar a barátommal találkozgatni egyfolytában. Ezt a csaj nem tudta, mármint én tudomásom szerint.

Aztán a barátom elméletileg már nem írt neki és nem vette fel a telefont.

Aztán a képbe jott a másik csajszika is, az pedig ráírt valami pasiról kérdezgette...

Ez is rossz érzés volt, hát mégis csak vele akart osszejonni egyszer...


Ezután elég sokáig szikrázott kozottunk a levego (nem jó értelemben)...


Mostanra, akárhányszor kérdezem tole, hogy keresi-e valamelyik csaj, nekem azt mondja, hogy nem szokták keresni ot.


Nekem ez eléggé hihetetlen, mert az a 21 éves csaj egy nagy ...


Szóval az a kérdésem, hogyti mit tennétek a helyemben, illetve, hogy hinnétek-e neki vagy nem?


Nem kérek kritizáló vagy ahhoz hasonló válaszokat, csak normálisakat!!



2014. máj. 6. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyedben én keresnék magamnak egy korban közelebb lévő srácot.Nem kritizálás céljából, nem is azért, mert nagy a különbség, de szerintem négyetek közül te vagy a szakadék másik oldalán.
2014. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül jár veled, és nem azzal a két másik lánnyal. Szerintem ne féltékenykedj, az csak tönkreteszi a kapcsolatotokat. Ha nem akarna veled lenni, hidd el, nem lenne.
2014. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Ha te ezt gondolod, akkor képes vagy azt is megmagyarázni, hogy miért gondolod ezt? És azt is hogy miért velem van akkor? -.-"
2014. máj. 6. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le ebből a szövegből, hogy egyszerűen nem illesz oda.Nem tudom jobban megmagyarázni, mert kívülről látom a dolgot.Azt, hogy miért van veled, én nem tudhatom.Nem feltételezek rosszat olyanról, akit nem is ismerek, erre nem adhatok választ.
2014. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De alapból o akart osszejonni velem az elején...mindig azt mondja, hogy szeret engem és bármit megtenne értem.

Folyton mondja, hogy szeret engem

2014. máj. 6. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod? Akkor nincs is itt semmi gond, a két lánnyal pedig nem kell törődni.
2014. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát elhiszed, hogy igazad mondott és valóban szeret téged, de félted a pozíciódat két másik lánnyal szemben?Paradox helyzet, döntsd el, hogy mit hiszel.
2014. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!