Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy a zavarhat bárkit is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a zavarhat bárkit is, illetve van-e ilyen, akit zavar, ha nagyon szeretik, illetve többször mondják neki?

Figyelt kérdés

Vegyük külön a két esetet:


1. Ha mondják neki sokszor, hogy szeretlek, "szívecskék", hiányzol stb.


2. tettekben, látszik a nagy szeretet.


Fiú, lány, van ilyen, aki nem bírja? Ha igen, miért?


Én örülnék, ha nagyon szeretnének.



2014. máj. 4. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen :( elég gyakori, alig találkozok olyannal,aki viszonozza is,a legtöbben csak megengedik hogy szeressem őket,de keresztbe szalmát nem tennének értem,és van akinek ez csak egy teher.A szeretlek szó taszítja őket,inkább elkerülnek.De ezeknek egy oka van,ha egyoldalú a dolog.Szerintem másképp nem létezik olyan ember akinek nem esne jól.
2014. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, a második esetet nagyon szeretem, a szívecskés, nyáladzós dolog viszont irriál.
2014. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne mondja, éreztesse. Én nem hiszek az üres szavakban. Úgyhogy inkább a második opcióra szavazok.
2014. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na jó de ha érezteti is és úgy mondja is akkor az miért lenne zavaró? De valakinek idegesítő, monoton és unalamas hallagatni de szerintem akkor azok nem is szeretik annyira a másik felet..
2014. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!