Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ennek a távkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek a távkapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés

220 km van köztünk, ráadásul ő külföldön is él. 3 hónapja ismerjük egymást, de nagyon szeretjük egymást - mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Elfoglaltsága miatt csak Augusztusban tudunk először találkozni. Lehet ennek jövője?

én 17/F, ő 19/N



2014. máj. 6. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Augusztusban.
2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon meg fogja tépázni a kapcsolatotokat a távolság és a hosszú idő.
2014. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, attól félek én is. De nagyon szeretjük egymást. :)
2014. máj. 6. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
A Netkapcsolatok felületesek..
2014. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet. Pont ezért szeretnénk mindketten találkozni.
2014. máj. 6. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ez rajtatok múlik! Én amikor megismertem a páromat, akkor 1800km volt köztünk.. nagyon megszerettük egymást! = hónapot vártunk az első találkozásra, mi azt a 7 hónapot is úgy nézzük hogy tökéletesen együtt voltunk. És tudod mit? Megérte várni, nagyon is! Sok volt az a 7 hónap, iszonyatosan nehéz volt addig csak kamerán látni, és azóta is együtt vagyunk, viszont most már 200km választ el minket egymástól. Vannak emberek, akik kibírják, és vannak akik nem.. ebből kifolyólag 2 lehetőség jn szóba: akik bírják összeköltöznek, akik nem azok pedig szétmennek. Ha annyira szeretitek egymást mindenképpen próbáljátok meg! Tehát IGEN! Lehet ennek jövője, itt egy példa hogy müködik. Nehéz, hiányzik, akarok, kívánom, de nincs is annál szebb amikor végre ismét együtt lehetünk. Egyébként mi 2-3 hetente tudok taálkozni, a szüneteket pedig együtt töltjük.. és nyáron költözöm hozzá.. és mielőtt lehurrognátok igenis nagyon imádjuk egymást, igazából még várni akartunk, de úgy alakul hogy költöznöm kell, és ha már ez van, feldobta az ötletet,hogy mi lenne ha hozzá mennék.. úgy is az minden álmunk. :) Vágj bele nyugodtan, ha boldognak érzed magad vele, nem veszíthetel! :)
2014. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én 17/N a párom 20/F
2014. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. máj. 8. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok, mi történt azóta? :)
2014. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!