Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen azzal a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen azzal a lánnyal akit eléggé megkedveltem de van barátja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megismerkedtem de van barátja, de mi azóta lefeküdtünk egyszer, plusz

párszor találkoztunk délután is és mindketten jól éreztük magunkat. Jól elbeszélgettünk stb.

Lehet h egy pár alkalom nem tűnik soknak de eléggé megkedveltem ez idő alatt és ő is engem.

Az elején még csak úgy tűnt h ez egy egyszeri kaland lesz és nem éreztem semmit csak az h jó

volt vele mint az ágyban mint azon kívül is. Sokat beszélgettünk facebookon is és sokszor leírta

h egyfolytában rám gondol, és mindig izgalomba jön. De miután lefeküdtünk lelkiismeret furdalása

lett és nem akart a napokban találkozni és h szereti a barátját, de azon kívül kettőnk közt is alakulgatott. (másfél éve vannak együtt és most csalta meg először) Most ott tartunk h én mondtam neki h had ülepedjenek a dolgok és utána írok neki majd pár nap múlva és elviszem neki a cuccait egy hét múlva mert 1-2 dolgot itt hagyott nálam (ruhák). És szerintetek érdemes lenne vele tovább foglalkoznom vagy inkább hagyjam az egészet? Mert azt terveztem, ha elmegyek, hozzá akkor elviszem a dolgait és kihívom elviszem kajálni és beszélgetni egyet h mi legyen vagy hasonlók, vagy szerintetek ez teljesen felesleges lenne, csak szimplán oda adom neki és elköszönök és tényleg fogjam fel úgy h ennyi volt jó volt szép volt? Mert eddig is volt már ilyen egy éjszakás kalandom, de most ő benne tényleg megfogott valami…



2014. máj. 6. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd a p...ba!
2014. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek ezt tök idegenektől megkérdezni? A kérdésben benne van a válasz: nem akarod annyiban hagyni, gondolom innen várod a megerősítést, hogy legyen elég bátorságod, hogy megpróbál tönkretenni egy kapcsolatot, amiről te is jól tudod, hogy szenyaság...

Szal szerény véleményem szerint tedd úgy, hogy ne bánd meg később, vagy legalábbis kevésbé! (Ez azért is hülye tanács, mert bármit teszel az élet során, tuti eljön az idő, amikor megbánod majd... És rájösz, h lehettél volna okosabb is, bár ha okosabb lettél volna, akkor meg hülyébb szerettél volna lenni, szóval...)

Végső soron: ne légy döntésképtelen, DÖNTSD EL, HOGY MIT AKARSZ

Ebben az életben egyébként is nehéz érvényesülni, hát ha pluszba még azt se tudod mit akarsz, úgy meg reménytelen...

2014. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mit hiszel?

Azt gondolod, hogy ha megkapod, akkor téged nem fog megcsalni? Hahahaha

2014. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindig el tudom dönteni h mit akarok vagyis általában most először kérdeztem itt, mert most tényleg nem tudom h mit tegyek ezért most nem kell leszedni az ember fejét :)
2014. máj. 7. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!