Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Párom nem akar még gyereket, én már igen és már korban is benne vagyok éppen. 27 éves vagyok. Szeret és én is őt, de nekem ketyeg a biológiai órám és ő még sokáig nem szeretne.

2014. máj. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
27 évesen azért még nem annyira ketyeg az a biológiai óra.
2014. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, de én mondtam 30 éves koromig azért szeretnék egyet. Erre ő határozottan nemet mondott. Ő abszolút nem is szeretne szerintem.
2014. máj. 7. 16:19
 3/6 anonim válasza:
Ezt vele beszéld meg.
2014. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor nem illetek össze. ennyi.
2014. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony. Bőven benne vagy az időben. Lehet, hogy nem ő az embered? Ha az lenne, akkor hasonló lenne az elképzelésetek a gyerekvállalásról is. 31F
2014. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos h egymáéshoz valók vagytok. De egy biztos ezt ne sürgesd vele. Ha nem akar akkor ne csináljatok.

És végképp ne legyen úgy gyerek h direkt nem szedsz foggátlót és átvered őt.

2014. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!