Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is kérdezzem, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is kérdezzem, hogy ne legyen sértő: miért gondolják azt mai fiatalok (kb 14-18 éves korosztály) 90%-a, hogy az a normális, amit ők csinálnak?

Figyelt kérdés
A retardált rétegre értendő: akik össze-vissza kúrelnak, isznak, hánynak, agyhalottak tudásban, emberségben...miért nézik ki azt, aki más? Nagyon gázak...
2014. máj. 7. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Én is próbálok rájönni, hogy mi a jó ebben, eddig még nem sikerült. L16

Talán úgy gondolják, azt csinálnak amit akarnak, ameddig jól érzik magukat, de arra nem gondolnak, hogy 10 év múlva már nem ilyen lesz az élet.

2014. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez vált a normává az ő korosztályukban. A közösség ilyen ezért az individuum is ilyen és természetes lesz nekik.


Így szocializálódott ez a nemzedék.

2014. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezt látják másokon, és ezt tanulják meg ,,normálisként". És ha ők nem is így gondolják, nem merik vállalni önmagukat. Sajnálatos. :c Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom,hogy már az én,harminchoz közeli generációm sem volt különb,és ez a tendencia csak fokozódni fog.Ugyanakkor kiemelném,hogy az életben való sikeresség sajnos sok esetben nem igazán a tudásodon alapszik,sokkal inkább azon,hogy adod el magad.Ezek az emberek jó néhányan elérték,amit akartak az életben valószínűleg,holott annó életcél nélküli,nagyképű,iszákos és drogos valakik voltak.
2014. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég sokat iszok a haverokkal és olyankor hajlamos vagyok nagy hülyeségeket csinálni, meg havonta legalább egyszer hányni is szoktam úgy bekúrok, de én alapból normális vagyok másokkal, és nem is tanulok rosszul, bár ezt a haverjaimról nem mondhatom el mind, nekik olyan 1-1.5 jeggyel rosszabb az átlaguk, mint nekem :D Nem igaz az, hogy mindenki aki hétvégente bulizik és hányik meg ordibál az retardált műveletlen lusta f_szkalap.
2014. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem problema ez! Kelleni fog nekem olcso munkaero a szalag melle. Minel olcsobb annal tobb marad nekem.
2014. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Mert szerinted a tévében mit látnak? :D

Honnan a francból tudnák, hogy NEM ez a normális? Egyébként ki határozza meg, mi a normális? Te?

2014. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden ilyen korosztály azt hiszi magáról hogy az a normális amit ő csinál, nem értem ezen miért kell ennyire meglepődni. Anno az emberek ugyanúgy idióták voltak mint most.
2014. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek megnevelve és ennyi. Nem látnak jó példát, mert a szüleik vagy látástól mikulásig dolgoznak és nincs idejük odafigyelni a kölkeikre, vagy amúgy sem foglalkoznak velük ha megtehetik akkor sem...
2014. máj. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!