Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondta szeret, s tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta szeret, s tudom, hogy nem vagyok neki közömbös, de nem akar velem lenni. "Most nem" ezt mondja? Normális az ilyen? (nőről van szó)

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #szakítás #vége újrakezdés
2014. máj. 7. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose a szavak számítanak, vagyis hiába mondja hogy szeret, ha nem akar veled lenni, akkor nem akar veled lenni. Csak nem akar megbántani. Bár én nőként se értem, hogy minek a másikat ezzel ámítani, ha nem tudom úgy szeretni, akkor azt megmondom az illetőnek, vagy legalábbis semmiképp s állítom az ellenkezőjét...
2014. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Moszuke ***** válasza:

szeret, de már nem úgy...


a kiskorú gyermekeknek ezt úgy szokták előadni, hogy:

(hátha így felfogod te is)


tudod apu és én azért válunk el mert nem úgy szeretjük egymást mint régen.

(kérdően néz)

apuval mindketten nagyon szeretünk téged és egymást is szeretjük, de apuval már nem puszilkodva szeretjük egymást.

most már bélával szeretjük egymást puszilkodva, hogy kopjál le a gec_be és hagyd békén a csajt.

(elkezd bőgni)

2014. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!