Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar mondani?

Figyelt kérdés
Egy lány akivel beszélgetek sokat,tegnap akart valamit mondani de végül nem mondta ki és engem nagyon érdekel mit akar mondani,szerintetek??

2014. máj. 7. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha azt se mondod meg miről beszélgettetek akkor honnan a húzzunk elő neked egy választ?
2014. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Várjál.. mindjárt megnézem a varázsgömbben.
2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát kivel mi volt ma,meg ami adodik téma azt kibeszéljük mindenröl,jo barátok vagyunk
2014. máj. 7. 20:39
 4/13 anonim válasza:
a zsebedből kedves 1-es.. ezt nem tudhatjuk csak ő:)
2014. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy tetszel e neki, mert ő tetszik neked.
2014. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen tetszik,be is valottam neki,de nemet mondot,igy csak barátok maradtunk
2014. máj. 7. 20:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez mikor történt? Lehet azóta megváltozott a véleménye csak kínosnak találja beismerni.

Jár valakivel?

2014. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1 honapja kb,és volt barátja bár nem tudom hogy állnak nem mondja el,de sokszor irjuk hogy szeretlek és már gondolkozott rolunk
2014. máj. 7. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csikarj ki belőle egy egyenes választ. Az hogy "gondolkozom" csak időhúzás. Valószínűleg valamire vár a jelenlegi fiúja részéről.
2014. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerintem,biztos nem kapcsolat téma
2014. máj. 7. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!