Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Meleg kérdés) Kinek jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Kinek jönnek be azok a hímnemű egyedek, akik valamilyen tudományban jeleskednek?

Figyelt kérdés

Én matematikával (analitikus geometriával, trigonometriával, gráfelmélettel, számelmélettel, valós analízissel, lineáris algebrával) foglalkozom. És azt szeretem, amikor meg tud cáfolni egy tőlem származó állítást, akivel bele lehet menni bármikor egy matematikai diszkusszióba, aki szembe tud velem szegülni, mert elérte, hogy tiszteljem, amit mond és kétszer is meggondoljam. Mert amikor valaki, aki nem ért hozzá, és meg akar cáfolni, azt is meg szoktam gondolni, mert pontosan az adhatja meg neki a kezdőlöketet, hogy megcáfolt valakit, aki ért hozzá. De nála kétszer is átgondolom.

Nem kell feltétlenül matematikában jeleskednie, csak legyen intelligens, csendes (mert be nem áll a szám xD), kedves (amiért természetesen én is az leszek vele).


2014. máj. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem.

Főleg, hogy ez matek, és nem valami humán tárgy.

De mélyreszántó beszélgetésbe nem tudnék menni veled, csupán azokat a tárgyakat végeztem el, amit a szakomon kellett (analízis, val.szám, statisztika)DE érdekelne, ahogy magyarázol nekem .:)

2014. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem éppenséggel nem igazán jön be, mert én buta vagyok

18f meleg

2014. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mikor fog jönni, hogy Einstein is meleg volt?
2014. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oh, arról meg is feledkeztem...

Einstein meleg volt :D

Egyértelműen... Tudott valamit, csak meleg lehetett xD

2014. máj. 7. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem már letiltottál facebookon, pedig egy időbe beszéltünk.. Emlékszem még rád, "kérdező"....
2014. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor már más is letiltott téged, kedves utolsó :D


Amúgy én is szeretek ilyen jellegű beszélgetésbe kezdeni, csak biokémiával foglalkozom főleg.

2014. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos érdekes dolog ez a tudományos diszkusszió versus sexualis oldal. Magam nemrégiben állam- és jogtudományból szereztem tudományos fokozatot, a matematika világa kevésbé áll közel hozzám.
2014. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!