Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat bosszantja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat bosszantja, hogy nem működik a szex köztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt, még csak kétszer szeretkeztünk, de eléggé elszomorította, hogy nem működött köztünk a szex. :( És ez elég rosszul esik nekem. Azért gondolhatja így, mert mindketten bénáztunk, például nem tudta betenni,aztán ki-ki csúszott, vagy mikor pózokat váltottunk, nem igazán tudtuk , h a másik mit akar. Félek, h ez elront mindent :S Mit csináljak?
2014. máj. 8. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi tudjon kúrni!
2014. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért az eléggé fontos lenne, hogy mennyi idősek vagytok.

Tapasztalat szempontjából

2014. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De én magamat érzem szarul emiatt :S úgy érzem, h ezzel azt mondta, h béna vagyok. de mondja, h rosszul érzi magát miatta, szóval nem tudom, mit gondol.
2014. máj. 8. 11:23
 4/12 kolosszus22 ***** válasza:
2 alkalom után nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, sem rágörcsölni a dologra, gondolom mindketten tapasztalatlanok lehettek még, majd összecsiszolódtok.
2014. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő 24 , én pedig 21. Mindkettőnk csak két emberrel volt előtte, de azok komoly kapcsolatok voltak, szóval tapasztalat azért van, csak hát nem különböző emberkékkel csináltuk... :D
2014. máj. 8. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg kene esetleg rendesen is erkedni... ha meg egxmast sem ismeritek, akkor persze, hogy nem tudjstok mit akar a masik..
2014. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azért meg lehet beszélni, mármint, hogy ki hogyan szereti satöbbi.
2014. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igyatok egy kupicàval előtte,lehet gátlásosak vagytok.
2014. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Az azért nem mindig jön össze h két ember azonnal összehangolódik.
2014. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, 2 alkalom az nagyon kevés, majd alakul.
2014. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!