Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, aki 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, aki 23 éves és komoly kapcsolatot akar, de én meg megpróbáltam erről lebeszélni, mert nekem meg az van, de nem olyan egyszerű azért. Melyik a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Ő szingli életet él, nem feküdt össze minden jött-menttel, de ott a világ neki, ki van tárulva. Én meg 3 éve vagyok egy kapcsolatban, és állandóan az a rögeszmém, hogy megyek tönkre, meg hogy csökken a piaci értékem. De közben sportolok, meg minden, nem hagytam el magam, a pasim még szóvá is teszi néha, hogy 24 évesen a ránctalanító lehet korai még... :) Attól félek folyton, hogy majd rámun, nem leszek neki elég jó, de ő ezeket hülyeségnek tartja. Viszont tudom, hogy mit mond itt a legtöbb férfi, hogy 3-4 év után megunja "ugyanazt a lyukat dugni", és mást keres. Akkor melyik szemlélet a jobb?

2014. máj. 7. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketttő.

Nem kell a véleményed ráerőltetni senkire, neki más tapasztalatra van szüksége.

Mindegyiknek lesz haszna a későbbiekre...

2014. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Attól még,hogy te vacak kapcsolatban élsz az még nem jelenti azt,hogy másnak ne lehetne normális.
2014. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
Attól h te félsz egyedül maradni, attól más találhat magának megfelelő társat és élhet boldog párkapcsolatban.
2014. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, én nem akartam ráerőltetni. Csak mondtam neki, hogy nem egészen úgy megy az, ahogy ő gondolja. Millió kompromisszum kell, meg a folyamatos stresz, hogy jajjmivanhamegcsal... szóval... amúgy az én kapcsolatom se volt mindig vacak, csak ellaposodott az évek során.
2014. máj. 7. 11:19
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor majd arra is rájössz, hogy nem minden ember és kapcsolat működik ugyanúgy.

MEg arra is, hogy hiába mondasz valamit valakinek, és látnád, hogy tényleg az lesz adott helyzetből, AMI, neki kell megtapasztalnia, hogy tényleg megtnaulja.

De én se mondom, te is rájössz erre is majd, igaz csak 3 évvel vagyok idősebb nálad, de annyi idősen én se hittem sok mindent, most másképp látom, és ehhez elég volt 1.2 év...

2014. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem kellene ráerőltetned a barátnődre az akaratod. Megunta ezt a tengést lengést és komoly kapcsolatra vágyik. Csak mert te ilyen rögeszmés vagy és nem érzed magad jól a bőrödben, neki még simán lehet jó kapcsolata. Vagy rossz. Rosszabb, mint a tiéd. És? Az ő élete, ne akarj már uralkodni rajta.
2014. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk elég gáz, ha folyton azon aggódsz, hogy mi van ha megcsal. Ez a te hibád.
2014. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én most jöttem ki egy 5 éves kapcsolatból, 23 éves vagyok.

Király volt az is, de egy idő után kevés volt, így léptem.

Jó szinglinek lenni, bár még az elején járok, lesz ez sokkal jobb is.

Láttam tehát mindkét oldalt, mindnek megvan a varázsa, egyikre se lehet azt mondani, hogy ez a jobb.

Viszont ha te se érzed már az igazinak a mostani kapcsolatodat, lépj. Bennem ugyanezek a gondolatok voltak, mint benned, hogy majd úgyis megun, úgyis megcsal. Nem azért, mert tényleg ezt láttam rajta, hanem csak mert magamnak akartam megmagyarázni, hogy miért nem szeretem már annyira. Az én érzelemmentességemet akartam rákenni és hibáztatni dolgokért, amiket meg se tett.

Ellenben hiszek benne, hogy egyszer megtalálom azt a férfit, akinél eszembe se jut majd ilyesmi.

2014. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hol írtam ilyet h uralkodni akarok rajta?:D Eleve másik városokban lakunk és ritkán taláélkozunk, csk elmondtam a komoly kapcsolat rossz oldalát.
2014. máj. 7. 11:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 3 éve vagyok egy kapcsolatban, és állandóan az a rögeszmém, hogy megyek tönkre, meg hogy csökken a piaci értékem.


elnézést, ön egy használtautó?

2014. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!