Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sexi a szakállas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sexi a szakállas vagy borostás férfi?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? elsősorban lányok válaszát várom...
2009. dec. 27. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Valakinek jól áll, valakinek nem. Valaki nagyon jól néz ki szakállal vagy borostával, de vannak olyanok is, akiknek nagyon bénán áll. Én most jelen pillanatban a barátomról tudok csak nyilatkozni, neki egy pici borosta jól áll, de amikor már 3-4 napja nem borotválkozik, akkor olyan mint egy züllött ősember kezdemény:) bár én akkor is szeretem.
2009. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen idős (pl. tizenéves hormonbajusz nem menő), illik-e hozzá. Én személy szerint szeretem a borostás pasikat, olyan férfiasnak tűnik tőle vki, de a szakállat nem szeretem:)
2009. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen szebb egy borostás, mint egy sima arc. Én a páromnak is mindig könyörgök hogy ne borotválkozzon meg, de nem hajlandó, pedig mennyivel férfiasabb külsőt sugároz.
2009. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

21/F


Valakinek jól áll, valakinek nem, de általában öregíteni szokott.

A lányok az arcszőrzet alá már automatikusan hozzáképzelik a katonai egyenruhát, és a lovat, mint ahogy a régi szép időkben volt...

2009. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
barátomnak van szakálla, és imádom. Jól áll neki. meg néha borostája is, attól még jobban néz ki. de ő azt nem igazán szereti, inkább megszabadul tőle. pedig utál borotválkozni.. :) mint ahogy az összes férfi szerintem.
2009. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kinek mi áll jól:D van akin tetszik van akin nem:)
2009. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

""A lányok az arcszőrzet alá már automatikusan hozzáképzelik a katonai egyenruhát, és a lovat, mint ahogy a régi szép időkben volt...""


Szerintem ez egyáltalán nem igaz!

2009. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szakáll nem tetszik, de a borosta ha jól áll akkor nagyon is.az férfias
2009. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a borostát. Főleg, amikor összesúrlódik az enyémmel :) 27/F
2009. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik mindkettő.
2009. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!