Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer velem akar lenni, egyszer pedig egyedül. Mi ez?

Figyelt kérdés

Nem tudja még ő maga sem, hogy mit szeretne. Egyszer Velem, egyszer egyedül akar lenni. Látszik rajta, hogy szeret, de azt mondja, hogy nem boldog és bizonytalan. Viszont nem mondja, hogy miattam boldogtalan. Elvileg semmit nem tud arról, hogy mit érez.


Nem keresem őt többet, majd ő keres, ha tényleg hiányozni fogok neki és rájön, hogy mit akar. Ez kb mennyi ideig tarthat? Mitől lehet neki az egyik napról másikra történt hangulatváltozás?


2014. máj. 9. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl depis.
2014. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meh. Ha azt mondja, hogy ő sem tudja, mit akar, az valószínűleg tényleg úgy van. De ha tudod, hogy szeret, az egy biztos pont. Ennél a biztos pontnál kell maradni és megoldani a helyzetet. Azzal semmiképp nem értek egyet, hogy nem keresed. Lehet hogy valami egészen más baja van, nincs semmi köze hozzád, csak a hangulatváltozása miatt viselkedik úgy veled, ahogy. Lehet valami komoly gondja van. Szerintem mindenképp tarts vele valamlyen szinten folyamatos kapcsolatot, és ahogy csak tudod, támogasd. Ez a bizonytalanság tönkre is teheti valaki életét.


Amúgy kort, nemet mondasz légyszi?

2014. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kort nem akarok, de nem éppen 15-16 :) Én vagyok a lány.

Az a baj, hogy ő azt mondja, nem tudja, hogy szerelmes-e. Pedig látszik rajta, vagyis látszott rajta még tegnap, tegnapelőtt nagyon is. Ő kérte, hogy adjak neki időt, ne keressem, legyek türelmes vele, mert nem tudja, hogy mennyi idő kell neki, hogy rájöjjön, mit akar. Írta, hogy ne aggódjak azon, hogy ha nem keres egyből, hogy vége, mert nem így van. Majd keresni fog. Tehát nem akarom zaklatni, de tudja, hogy mellette vagyok és támogatom, ha igényli. Kérdeztem, hogy miért engem zár ki csak most, hogy ilyen a kedve. Azt mondta, hogy nem tudja és hogy leginkább nem akar megbántani....

2014. máj. 9. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha. Ezesetben tényleg adj neki időt. De én azt mondom, hogy ha túl sokáig nem keres semmilyen szinten, akkor törd meg a csendet, ha tetszik neki, ha nem. Az egy dolog, hogy valaki néhány napra vagy hétre magába fordul, hogy fejben rendezze az ügyeit, de az viszont nem normális, ha úgy is marad. Ezek szerint akkor ennek még el kell dőlnie. De azért figyelj oda rá.


Mondjuk lehet nem én vagyok ebben a megfelelő tanácsadó, mert még csak 17 vagyok. Nem igazán tudom, mennyit számít a korkülönbség, csak azért akadt meg a szemem ezen a kérdésen, mert volt már dolgom nagyon hasonló esettel.

2014. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha értelmes a válasz, mindegy hogy mennyi idős adja. :) Bőven tud egy 17 éves is korrekt, segítő választ adni. Pl. nekem most picit segítettél. :)


Adok neki kb 1 hetet szerintem. :)

2014. máj. 9. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló eset vagyok, elég kellemetlen mind a két fél számára. Legyél megértő és törődő, neki kell egy kis nyugalom, ami alatt rájön h kellesz-e neki vagy sem. Erre a legjobb idézet szerintem ez:

távolság olyan, mint a szél: a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja

De mondjuk rásegíthetsz, h eszébe juss... mondjuk facebookon vagy smsbe egy szív is nagyon jól tud esni :) csak ne feltétlenül követeld tőle, h válaszoljon

2014. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!