Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek nagyon sokáig egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyon sokáig egyáltalán nem volt párkapcsolata (elmúlt akár bőven is 20 éves), végül mikor és hogyan tört meg a jég? Mennyire volt nehéz addig egyedül?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2-3 évig nem volt, egyszer csak megtetszett a munkatársam, ennyi

nem volt nehéz, nekem mindegy, hogy van-e valakim

2014. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

kismillió öngyilkossági kísérlet, gyógyszerezés, depresszió..ááá...inkább nem is írom tovább.


és, hogy tört meg a jég??


jött valaki, jött 1 lány és életet adott nekem.....


végül megölt.

2014. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
exem volt ilyen. 20 éves koráig senki, csak ábrándozott és álmodozott. végül neten ismert meg egy csajt, aki szintén szűz volt, és alacsony volt az önbecsülése (tényleg a béka segge alatt volt). onnantól kezdve exemből elmúlt a félelem, hogy szűz és még nem volt nője, magabiztosabb lett.
2014. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem tört meg ez a "jég",és nem is tudom meg fog változni vagy sem... hogy mennyire nehéz?iszonyatosan,nem lehet szavakban leírni igazából,mert ezt aki nem tudja milyen érzések és gondolatok kavarognak a fejben...

22/F

2014. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tört meg a jég itt sem.

Beletörődni nyilván sosem fogok, de eléggé nehéz kibírni. Sporttal sokat lehet segíteni a hiányérzeten, egy kicsit elnyomni.


Lelki oldalról a legnagyobb megpróbáltatás, és mondhatni fokozatos lelki csapás amikor rágondol az ember, hogy neki nincs senkije. Ráadásul az a legnehezebb pont, hogy én például tisztában vagyok vele, hogy mit kellene tennem, de mégsem tudom megtenni. A tettek hiánya pedig az elszalasztott lehetőségek utáni bánkódást szüli meg, ami szintén újabb csapás.


Mondhatni egy folyamatos belső őrlődés ez, amely nap mint nap súlyt. Vagy olyan, mint egy mély veremben lenni, amiből úgy érzi sosem szabadul az ember, mert még a kaparáshoz sincs lelki ereje.

Mindenkinek, akinek könnyen megy a párkapcsolat kialakítása, szerencsésnek mondhatja magát. Ők természetszerűleg sosem fogják megérteni azt, hogy mekkora belső küzdelem, teher és fájdalom ez azok részére, akiknek nem megy. "Hisz' nincs ebben semmi nehézség, legyen laza az ember és majd jön."

De nem jön. :)

28/F

2014. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha tudod mit kellene tenned miért nem tudod megtenni??
2014. máj. 1. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

23 éves korom óta, 3,5 éve vagyok "egyedül"


Egyszerűen imádom, visszagondolva, hogy lehettem olyan hülye, hogy összejöttem bárkivel is! Soha többet!

2014. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Utolsó, ha tudod mit kellene tenned miért nem tudod megtenni??"


Ez egy belső gát, amit nem tudtam még leküzdeni. Ráadásul teljesen indokolatlan gát, de mégis létezik és mégsem tudom lebontani. Nehéz eset. :)

2014. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó ezzel én is ugyanígy vagyok de ezt úgysem fogják azok megérteni akik nem ilyen típusú emberek, hiába magyarázod nekik.
2014. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mustafa33 ***** válasza:

Á, gondolod, hogy ilyen öregen, akár bőven húszévesen, még emlékezni fognak valamire? AZ kizárt. Ilyen aggastyánok már nem tudnak semmit.

Mert megette a cuc az agyukat!! ☺ ☻ ☺

2014. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!