Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elhagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhagyni a barátom? F/25

Figyelt kérdés
Az előző kérdésemben már említettem, hogy 3 hónapja vagyunk együtt, viszont elég agresszív. Leültem megbeszélni vele a dolgot, hogy néha félek tőle, de azt mondta, hogy hülye vagyok, semmi okom sincs rá, meg hogy nem jól látom a dolgokat. Nagyon kedves volt meg minden, de nem tudom , hogy ez a továbbiakban hogy fog alakulni... Az esetek többségében jól érzem magam vele nagyon, s valami miatt nem tudok nemet mondani neki...

2014. máj. 10. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert sajtosbukta.
2014. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
többet akarsz a jóból, amit ad.
2014. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valszeg félsz a magánytól és a nagy változástól. de 3 hónap után még könnyebb változtatni talán...
2014. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát valami oka csak van, hogy feltetted ezt a kérdést. Tehát már csak ebből kiindulva sem érzed már jól magad teljesen a kapcsolatban és úgy tűnik változást akarsz.
2014. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló érzéseim. A válasz az volt, hogy azért mert szerinte irányítani akarom. Szerintem meg ő akart irányítani.

Jól éreztem magam vele, de sokszor volt bunkó.

Elég sokáig húztam, aztán végül vége lett... :'(


Most egyedül vagyok. De, sokat tanultam ebből a kapcsolatból, úgy érzem.


24/F m

2014. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!