Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan óvszerdoboz, amiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan óvszerdoboz, amiben csak 2 gumi van? Vagy át vagyok verve?

Figyelt kérdés

Még friss a kapcsolat, de elég megbízhatónak tűnt eddig a barátom, bár most volt egy kis bizonytalankodás, "szünet", de azt mondta, hogy nem csinált semmit, hozzá sem ért más lányhoz.

Ám... a legutóbbi (szünet előtti) szeretkezésünkkor azt mondta, h elfogyott az óvszere. És most, a szünet után első alkalommal mikor együtt aludtunk, kétszer szeretkeztünk, és mikor harmadjára került volna rá sor, mondta, hogy nincs több óvszer. Láttam is, tényleg csak 2 óvszer volt a dobozban, de azt nem figyeltem, h bontott volt-e már. Szóval most kicsit megijedtem, h lehet mégis volt valakivel a szünet alatt?! Bár hűséges típus, mégis bennem van a félsz. Vagy van olyan doboz, amiben csak 2 gumi van? Egy szürke kis doboz volt. Akkor, ott nem kapcsoltam, úgyhogy nem tudtam kérdőre vonni. Most akkor át vagyok verve? Vagy mi állhat a háttérben?


2014. máj. 10. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában 3 van egy normál dobozban.
2014. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyobb gondod ne is legyen

arra nem gondolsz, hogy egyedül használta el valami poénra? vagy kiesett vagy mit tudom én

2014. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kicsapta amíg egyedül volt, és nem akart zsebkendőzni, beleverte a kondomba. Erre nem gondoltál?
2014. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És miért nem kérdeztél rá?
2014. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ne legyen ebből gond. Szerintem is egyedül elhasználódott.

Ezért ne szakíts.

Amúgy meg a szünet alatt beleférhetett volna bármi. Szerintem. A szünet az szünet. Jogos, hogy ha nem ismerné be mert a szünet nem jelenti hogy hűségesnek kellene maradnia.

És ha szünet alatt gumit használt akkor meg nem kell félned sem.

2014. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha egyedül elhasználódhatott, akkor oké. Nem tudom, hogy működik ez a fiúknál. :)

Persze, szünet alatt lehetett volna bármi, nem is vontam kérdőre, hogy volt-e valakivel, Ő maga mondta magától, h nem volt semmi senkivel.

2014. máj. 10. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Most arról, hogy szerintem mennyire nem old meg semmit a "szünet", nem beszélnék.

De az, hogy elfogyott egy koton, még nem 100%, hogy azt jelenti, hogy nővel volt. Én is vertem már ki kotonban, amikor túlzottan kanos voltam, mert úgy izgatóbb.


De egyébként ha belementél ebbe a szünet marhaságba, azzal pont aláírtad, hogy azalatt akármit csinálhat. Elvégre akkor nem voltatok egy pár...

2014. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!