Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Jogos hogy a párom megsértödik azon hogy nem akarok fogamzás gátlót szedni és ő pedig gumi nélkül akar belém menni de én nem akarom?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

nem jogos. egy önző állattal vagy


30+F

2014. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
81%
szerintem önző dolog és elég bunkó,főleg hogy a fogamzásgátlónak sok negatív hatása is lehet.
2014. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
az elsőt kiegészíteném a felelőtlen jelzővel
2014. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az lenne az okos, ha ott hagynád a fenébe. Nem tisztel, nem érdekli mit gondolsz. Itt jön elő, hogy mennyire is szeret igazán. Ez az én véleményem, egyáltalán nem akarlak vele bántani, csak őszinte vagyok. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem jogos. Neki semmi baja nem lesz a gumitol, a hormon viszont neked karos.
2014. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem jogos, szedjen ő mindenféle hormontartalmú gyógyszert.

Létezik férfi fogamzásgátló, keressen utána, vagy szedjen egy évig napi 300 mg androcurt, akkor steril lesz.

2014. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
76%
hagyd ott szerintem ennél biztos hogy jobb van ,és ha nem ez lesz az okod az elhagyásra akkor lesz még vagy van még több 100.
2014. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Találjátok meg az arany középutat, sok féle természetes fogamzásgátlás létezik.
2014. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Undorító viselkedés! Ez egy olyan dolog, amit maximálisan el kell fogadnia! A nő döntése, hogy akar-e tabit szedni. Igen, az meg a férfi döntése, hogy hajlandó-e gumit húzni, no de valljuk be, abban nincs hormon, nincs 200 mellékhatása! Ha nem juttok dűlőre, dobjátok ki egymást. Szánalmasak az ilyen kapcsolatok%
2014. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek az előttem szólókkal. Plusz még ha valaki azzal jönne neked, hogy a mai fogamzásgátlókban már csak nagyon kevés hormon van, hát én olvastam, hogy egyesek emiatt nem is védenek rendesen.

Egyébként szerintem egy igazi férfi nem hárítja a nőre a fogamzásgátlást, miközben ő meg csak szépen élvezi a dolgokat, úgyhogy nem jogos, hogy még ő van megsértődve.

2014. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!