Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom a páromat leszoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom a páromat leszoktatni a WoW-ról?

Figyelt kérdés
Kérlek értelmes válaszokat írjatok, mert jelenleg ez egy elég nagy probléma a kapcsolatunkban.
2009. dec. 27. 16:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
sehogy, ezt fogadd el. miért baj, h wow-ozik? az enyém is wow-ozik, de azért nem hanyagol.. vagy nalatok ez a gond?? beszélj vele erről.
2009. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogyha tovább fog játzsani vele akkor elhagyod. A döntésén úgyis fog látszódni hogy mennyire fontos vagy neki :)
2009. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mi az a nagy probléma amit nálatok a WoW okoz?
2009. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az a nagy probléma annyi csupán, hogy éjjel-nappal wowzik...
2009. dec. 27. 16:10
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki h lestunnolod ha ilyen sokáig wowozik :) és amig stunnban van elcipeled a monitor elől :P
2009. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Vagy megunja egyszer, vagy hardcore kocka, és akkor ha a wow időszaknak vége, akkor jön majd a másik. A klán és a virtuális élet fontos neki, a nő meg maximum... könnyű testi élvezetekre kellhet.


A WoW egy nagy időrabló game, mellesleg könnyen megunható szerintem. Meg kell beszélni a pároddal, hogy játszhat, de ne egyfolytában csak játsszon, hanem legyen veled is.. lélekben is. Ha erre nem hajlandó, akkor nem érdemes vele vesződni.

2009. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 16:13 -hoz!


Szerencsére már énis leszoktam a WoW-ról :)

Mond meg a barátodnak, hogy próbálja ki 3-4hónapig WoW nélkül. Sokkal jobb lesz neki

2009. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
1 évre abbahagyta, de aztán kezdődött minden előről.
2009. dec. 27. 16:25
 9/31 anonim ***** válasza:
Igen! Ez a WoW igencsak nagy bajokat kepes okozni... pl a wow miatt buktam meg matekbol :S
2009. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Húzd ki a netet és mondd azt neki hogy elromlott, de már hívtál szerelőt aki csak mondjuk 1 hét múlva tud jönni. Ha nem tud wow-ozni akkor valószínű hogy oda fog rád figyelni, és ha szerencséd van elég jól érzi magát veled h utána se wow-ozzon.
2009. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!