Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy HIV+ lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy HIV+ lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon csinos, aranyos 20 éves lánnyal. Megszerettem úgy érzem, de sajnos HIV+. Születéskor fertőződött meg az anyukájától. De kordában tartják a betegségét. Nem tudom működhet egy ilyen kapcsolat. Szexről le kéne mondanom szerintem, de mondjuk gumival lehetne azért..
2014. máj. 10. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Hiába nem tehet róla, ez egy olyan betegség, amitől nagyon távol akarom tartani magam
2014. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem! Isten ments. Max barátság.
2014. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Kb annyi értelme van mint megenni egy amatőr szakács által elkészített japán gömbhalat.

Nem jönnék össze vele.

2014. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Á, nem merném vállalni a kockázatot.
2014. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, a gumi megvéd, de az se ad 100% biztonságot. Megvédhet egy alkalomtól, és egy éjszakás kalandokra jó lehet. De rendszeres szexuális életet nem élnék egy ilyen lánnyal
2014. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. igen tudom, szexről le kéne mondanom.
2014. máj. 10. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Most azt mondom nem. De ha szerelmes lennék belé valószínűleg összejönnék vele.
2014. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barátnak még rendben, és oké nem tehet róla de te se. Persze gumi véd, de simán kiszakadhat. Biztosan nem kockáztatnék.
2014. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen nem tudnád kizárni, idő kérdése meddig bírnád, és elragadna a hév. Egy egészséges férfi aki szerelmes szerintem nem tudja ezt végtelenségig kontrollálni. Bármikor elvesztheted a fejedet, akár egy kis ital hatására, vagy csak mert már nagy kívánod, és hidd el magasról fogsz tenni abban a pillanatban mindenre, akkor semmi más nem fog járni a fejedben csak az, hogy őt akarod, hidd el tapasztalat :) Persze az a lány akivel én voltam nem ilyen betegsége volt.
2014. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig sajnáltam azokat, akik vagy születésüktől fogva, vagy orvosi műhiba miatt fertőződtek meg HIV-el, mert igazán nem tehetnek róla, de ennek ellenére sem vállalnék soha egy ilyen párkapcsolatot.


Tudom, hogy nekik is szükségük van szeretetre, teljes életre.

De az állandó aggódás, feszélyezett légkör ha megvágja az ujját, vagy a közös gyerekvállalásról való lemondás nekem kizárttá teszi.


Ezért gyarló ember lennék?

2014. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!