Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy bármelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bármelyik fiúval beszélgetek, mindegyik folyton magáról beszél? Ha egy picit rólam van szó, visszatér magához?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt tapasztalom, csak nőknél. Egy gázon tolják a hülyeségeiket, kérdezni meg luxus.
2014. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert olyan fiúkkal beszélgetsz, akik egoista gyökszik.
2014. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van, legyen gyereknap. Nyögd el nekem privátban életed történetét én meg nyomok rá egy smileyt.
2014. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahogy el kell adni magukat, ha a lány(te) nem túl érdeklődő. Így lehet elkerülni, hogy mire ő a bankkártyaszámodat is tudja, te még a vezetéknevét se ismerd. De ha nem szólna egy szót se, akkor az volna a probléma, hogy milyen zárkózott, meg töketlen.
2014. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok sajnos :D (fiú vagyok, és szerintem világibb, értelmesebb dolgokról tudok beszélni mint bármelyik lány, ne vegyétek sértésnek :D)


Melyik városban laksz? Csak kíváncsiságképp (elég ha megyét írsz) és csak privátban

2014. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoktam kérdezni, érdeklődök utánuk, de amikor már 20 perce csak ról van szó, és nem kérdez semmit, kicsit bosszantó...
2014. máj. 10. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megírod, hogy melyik megyében laksz? (lehet pont te vagy az akit keresek :)
2014. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Győr-Moson-Sopron:)
2014. máj. 10. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Áh sajnos nem te vagy :)
2014. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom mondani: türelem! Majd kinövik. Remélhetőleg még a 14-16 éves korosztályról van szó.
2014. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!