Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk+Lányok! Szerető vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk+Lányok! Szerető vagyok. (F) Hogy csábíthatnám el lányt, hogy hozzám tartozzon? Ötletek? Most készítek neki egy egyedi ajándékot, hogy ha kézben tartja, csak rám gondoljon. Várok további ötleteket.

Figyelt kérdés

Alig egy hónapja összejöttem egy csodálatos lánnyal. Neki sajnos van pasija. Mikor nem volt otthon, hát összejöttünk. Van ilyen.


Itt nem kérek egyéb kritikát!! Csak az válaszoljon, aki érdemben szól hozzá! Köszönöm.


Már akkor is nagyon kedveltem a lányt és ő is érdeklődött irántam. Fel is szedett. Persze könnyű Katát táncba vinni, ha Kata is akarja, ugyebár? Az esemény után azt mondta, hogy ne szeressek belé és ne menjek többet hozzá. Hát a második szabályt azonnal áthágtuk, mert másnap is nála voltam. Azóta minden alkalommal ahogy csak lehetett. Így volt ez kb 10 nappal ezelőttig. A hétvégék nem voltak az enyémek és ezen a héten ugyan minden lehetséges alkalommal együtt voltunk, de most valami történhetett. Testbeszédéből kiolvastam, hogy szeret, hogy akar, de a héten már valami nem úgy volt ahogy azelőtt. Valami történhetett. lehet, hogy a pasija megtudott valamit és leszabályozta.

Tegnap mikor vele voltam a búcsúnál mondtam neki halkan, hogy szeretem. Azt válaszolta, hogy nem kéne. (Pasijával augusztus óta van együtt de vannak problémák rendesen.)


Mondjatok ötleteKET (többet is) hogy bolondíthatom magamba. Most készítek egy aprócska kis könyvecskét, tele szerelmes idézetekkel és saját szöveggel. Mivel saját készítésű lesz így ilyen boltban nem kapható. Remélem, hogy ha megfogja majd vagy csak megpillantja, akkor is rám fog gondolni. Jó lenne még néhány olyan ötlet, amit tehetnék, hogy csak rám gondoljon, amikor nincs velem.


Köszönöm



2014. máj. 11. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Van pénzed?
2014. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz magad mellé egy olyan csajt, akiről tudod, hogy könnyen félrek*r? Téged is meg fog csalni.

Bár amilyen görény vagy, meg is érdemled.

2014. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyv nem túl jó ötlet.Ha tényleg van párja,akkor az első kukába ki fogja hajítani.Rá kéne érezned,hogy mi hiányzik neki a másik kapcsolatból.Közös programok,szex,törődés?
2014. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket épp elég meghúzni. Minek akarsz magad mellé egy olyat, akit simán meghúznak mások, miközben kapcsolatban van? Cuccold szét keményen, majd szólj a pasijának, hogy cuccoltad, ezért cuccolja szét ő is keményen, majd miután mindketten szétcuccoltátok, akkor dobja a pasija, majd ha te még akarod, akkor cuccold utána is. De aztán tegyetek fel képet a napisz@rra, hogy más is had cuccolja meg, majd így tovább. Béke!
2014. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!