Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatom már nem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatom már nem úgy működik, hogy azt érezném, hogy ez még egy életre szólhatna. Tudom, sajnos ez nem egyedi eset. Meg lehet vajon javítani? Ti hogy hoztátok meg a döntést, hogy legyen vége? Nagyon nehéz volt?

Figyelt kérdés

Több, mint 7éve vagyunk együtt és már egy éve együtt is élünk. Ő mindig engem jobban szeretet, mint én őt. Úgy érzem, hogy most már nincs annyi a kapcsolatban, hogy házasság, gyerek, vagy nemes egyszerűséggel közös jövő. Hihetetlenül jó ember, akinek még oly sok vita után egy rossz tulajdonságát sem tudnám felsorolni. Talán annyi, hogy túl szorosan szeret ő és a családja.

Én azt érzem, hogy most már szeretnék ismerkedni, megnézni, hogy egyáltalán mással milyen lehet. Kellenék e másnak.

Aki volt már hasonló helyzetben, mit tett?

25/l



2013. okt. 3. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem voltam,de sztem megbánnád.Vissza lehet hozni a régi érzelmeket,csak pár újdonság kell a kapcsolatba.Főleg akkor hogyha ugyanolyan jó ember,mint amikor az elején megismerted.
2013. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez bennem is motoszkál, hogy lehet, hogyha szétmennék foggal-körömmel szaladnék vissza. Azonban egy ilyen mély seb nem múlna nyomtalanul. De így sem jó.
2013. okt. 3. 07:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az ember rendszerint magában rendül meg és nem párjába.


Ilyenkor dönteni kell, hogy mi kell neked igazán.

Minden érzés meg fakul idővel, tehát családot a következő nagy szerelemmel fogsz alapítani, mivel az megint egy 7 évig tartó (vagy kevesebb) érzelmi bomba lesz.


De nézd azt is, hogy nem menekülhetsz folyton a szerelem felé, mert az egy elég ingatag férfi.


Ha most mégis a kaland és a szerelem kell, akkor sem döntesz lényegében rosszul, mert legalább nem akkor lépsz le, mikor szerető férjed és gyerekeid lesznek.


Az azonban biztos, hogy ha úgy érzed nem ő az igazi, akkor ne kösd vele szorosabbra az életed, mert csak bánni fogod később.


Ha pedig még menteni akarod a kapcsolatot akkor beszélned kell neki őszintén az érzéseidről, hogy együtt kitaláljátok, mit tudtok tenni a tűz felélesztéséhez.

2013. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk erről, hogy nekem valami hiányzik a kapcsolatból. Mondta, hogy menjünk el wellnessbe, ide-oda-amoda, de nekem már mindig mindent kettesben csinálni uncsi. Mondom, nagyon normális, jó fej pasi. Nem tudom, hogy mivel lehetne feléleszteni a kapcsolatunkat, nekem ha jól emlékszem nem voltak olyan tipikus, mindent elsöprő nagy szerelmi érzéseim felé, inkább a sok idióta pasi után élveztem, hogy van egy szuper, megbízható párom, aki mindig mellettem van. Csak sajnos az elejétől fogva túl szorosan szeret, ami nekem nem jó.

Nagyon hűséges típus vagyok, nekem nem fér bele semmi a kapcsolatba, lehet ez is baj, mert így egy minimális kis flörttől is megfosztom magam. Most volt egy pasi, akinek nagyon bejöttem, ő is nekem, és nagyon mozgatja a fantáziám.

2013. okt. 3. 07:43
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem a 4.kérdés végén meg is válaszoltad a kérdést.Egy ismerősöm 9 év után házasodott 3 év múlva válás de akkor már volt 2 gyermek,neki is megmozdult a fantáziája a 3. válaszoló véleményét osztom.
2013. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
na tessék.... kellett neked komoly kapcsolatban lenni?
2013. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én is igy vagyok vele,hogy szorosabbra mar semmiféle keppen sem tennem a kapcsolatot,mert ha mar meg van az érzés. Mar egy eve próbáljuk ezt megoldani.

Nem tudom elképzelni Nélküle az életem,sajnos vele se.Nincs meg az a tuz,es az az igazi nagy tűz nem is volt,ami tovább eltetne ezt a kapcsolatot.

2013. okt. 3. 11:01
 8/14 anonim ***** válasza:
csak azért, mert 7 év, nem érdemes együtt maradni vele. érthető, hogy nem akarod elveszett időnek érezni ezt az egészet, viszont ha úgy érzed, hogy boldogabb lennél nélküle (ha az elején nem is leszel az, ez biztos), akkor minden vele töltött nap elveszett idő lesz a továbbiakban. magadban kell letisztázni, mert ha csak húzod, halasztod a dolgot, akkor az még évekig is eltarthat és azt jobban fogod bánni, hogy még évekig vártál a döntéssel. magadban kell letisztáznod, hogy hosszútávon mit érzel jobbnak és itt a hosszú távon van a lényeg.
2013. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést..... nem szereted, nem akarsz vele lenni..... innentől kezdve az jön, h szakitasz, amig nem késő mast találni,mert 3o évesen már lehet h az lesz..
2013. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hat igen:(
2013. okt. 3. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!