Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miert smarolta le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert smarolta le?

Figyelt kérdés
Van egy srac a sulimban,(18) aki tetszik a baratnomnek.. a baratnom megakart valamit kerdezni tole, de felt ezert nekem kellett irnom a fiunak facebookon... irtam neki, de o nem csak valaszt adott, hanem beszelgetest kezdemenyezett.. onnantol kezve folyamatosan irt.. tudattam vele, hogy a baratnomnek tetszik tehat nem lehet koztunk semmi...Csak facen beszeltunk, a baratnom miatt. (Szornyen rosszul ereztem magamat h a baratnommel ilyet teszek.. Nem legjobb baratnom, csak joban vagyok vele, de a kapcsolatunk mostanaban elromlott..) A suliban koszontunk egymasnak a sraccal. korbeneztunk es ha nem volt ott a baratnom dumaltunk is picit.. a srac ahogy meglatta a bnomet nem nezett ram, nem koszont stb... szoval jofej volt.. a gond az, hogy ido kozben annyira nyiltak lettunk egymassal, hogy mindent elmondtunk. kijelentette h o lefekudne velem, irta h imad stb.. nevettem egy jot de bele se gondoltam a baratnom miatt. Egy honap utan beleszerettem... :( megbeszeltuk h talizunk... ra ketnapra volt egy buli, ahova tok veletlen egyszerre mentunk.. irta elotte h majd ott tali :) odamentem erre mit lattam egy csajjal volt egesz vegig a bulin.. elottem nyaltak faltak egymast... es a legjobb az gyik haverjaval uzent nekem, hogy: "az xy keres" ezt ugy, hogy kozben smarolt a csajjal.. aztan ezt : " az xy azt uzeni, hogy nem fut lanyok utan " ... miert smarolt vele ? annyira feltunoen, hogy meg a vak is eszreveszi. miert uzent kozben nekem ? miert ?? :((( (16 eves vagyok)
2014. máj. 11. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Így jár aki kupidót játszik és nem tud célozni.
2014. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

"kijelentette h o lefekudne velem, irta h imad stb.."

"Egy honap utan beleszerettem..."


Ja, hogy ez így működik?

Téged sem az eszedért szerethet.

2014. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves masodik valaszado! 16 eves szuz lany vagyok, kituno tanulo es sportolo... Nem ebbe a tulajdonsagaba szerettem bele elhiheted... Nem reszleteztem azokat a dolgokat amibe beleszerettem, mert igyis hosszu lett a leirasok. Koszonom a leirast magamrol... most en is irjam azt, hogy : ahelyett, hogy segitenel, oltogatsz gyik-en.. teged sem a segitokeszsegedert szerethetnek.
2014. máj. 11. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert megérdemled.Minek nézzen ezek után amiket leírtál magadról.Amúgy az is vagy egy.
2014. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 10%-os hasznos válaszadói százalékom lenne, még ütne is a visszaszólásod.


Felszínes vagy, és azt hiszed, az van, amit te gondolsz.

Kit érdekel, hogy mit értél el eddig, ha egy ilyen helyzetben full nem tudod mi van.

Az van, hogy ez a srác halmozza az élvezeteket, te is láttad, buliban leáll ilyen módon, miközben egymáshoz "közel kerültetek"...

Több vasat tart a tűzben,több széket akar megülni.


Mind1, nem magyarázok, mert csak Dunába hordanám a vizet, nem akarod elfogadni így se, mert nem ezt akarod hallani.

2014. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegedet, akkor nem erdemes vele foglalkozni, mert csak jatszadozik ...
2014. máj. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!