Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e mar olyan hogy megbantad& #12288;h.  elengedted az 1. szerelmed?

Figyelt kérdés
En most abban a fazisban vagyok h. nem birom tultenni magam az igazin. Sokan mondtatok, h.nektek idovel elmult,de mindig megmaradt az emleke.Es mi lett volna,hogyha soha nem hagytatok volna annyiban? Ki tudja? Most nem csak egy fajo emlek volna...

#első #nemmulo
2014. máj. 11. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hiba a mátrixban.
2014. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
V o l t
2014. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
te egy nagyon megfontolt ember lehetsz, ha ennyi szunetet hagysz a szavak kozott
2014. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
N e m v o l t.
2014. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ezt meg mi a rakrol irtad h ilyen tagolt a szoveg meg ezek a szamok....:O
2014. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs, szerintem telomon van vmi beallitva...
2014. máj. 11. 23:39
 7/12 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt a párommal. ő az első, igazi szerelem. nem olyan régen ütköztünk egy nagyobb problémába, kezdtem elveszíteni magunkban a hitemet. fontolgattam, hogy talán még sem alkotunk jó párost. de nem, nem hiszem, hogy valaha is ki tudnám heverni ha szakítanánk. soha senki nem lenne hozzá fogható. ha találnék is mást idővel, biztosan nem tudna akkora helyet elfoglalni a szívemben mint ő.
2014. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De, hogy válaszoljak is: igen bánom. Még nagyon gyerek voltam de ott volt a lehetőség, annyi reménykedés és álmodozás után csak egy karnyújtásnyira volt a válasz de nem éltem vele. Igaz még csak 14 voltam de akkor is bánom, hogy nem tettem semmit.
2014. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Volt. Van. Sokáig azt gondoltam, hogy egye fene, ő volt a tanulópénz, sajnos; ő szinte tökéletes volt, csak én voltam alkalmatlan bármiféle párkapcsolatra (a családi hátteremmel nem meglepő). Majd lesz más, aki olyan fontos lesz. De azóta se találkoztam senkivel, aki bárhogyan is a nyomába ért volna; 7 év telt el, lassan 28 leszek, és most már ordas nagy hibának tűnik, hogy anno elszakadtunk egymástól. Azóta amúgy találkoztunk párszor, de sosem került szóba komolyan, hogy újrakezdhetnénk, csak egy-két pillanatra vetődött fel. De meg is értem, azok után, amit vele műveltem. De hogy jó példát is mondjak: egy családi ismerősünk 30-valahány évesen talált egy cetlit a munkahelyi asztalán, azzal a felirattal, hogy "Évikém! Eleget hülyéskedtünk, ideje összeházasodnunk." Az a férfi írta, akivel a húszas évei elején volt együtt, és azóta sem látta. Össze is házasodtak. Boldogan éltek, míg el nem váltak - sokára.
2014. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7-es! Esetleg megkerdezhetem a korod?
2014. máj. 11. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!