Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Segítség! Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítség! Ilyen nincs, ezt nem hiszem el.

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőméknél aludtam. Neki van egy bátyja.. Egész jóba vagyok a családdal, a bátyjával is. Nagyon szeretem a barátnőmet, örültem, hogy végre együtt lehetünk megint.Majd este lett lefeküdtünk aludni, jól éreztük magunk,mint bármely normális kapcsolatban bárki tenné ilyenkor.. Hajnalban felébredtem, ki kellett mennem wc-re.. Kimentem, majd gondoltam iszok egy pohár vizet még a konyhán, mielőtt visszamennék. Megittam indultam vissza és számomra egy ismeretlen nő nézett velem szembe, erősen izgató öltözetben. Ilyet még nem láttam, azonnal éreztem valamit bennem, végigfutotta a testemet valami fura érzés, köpni nyelni nem tudtam.. Az a tekintet rögtön levett a lábamról.. Hülye béna hangon megkérdeztem hogy te ki vagy? Kiderült, hogy a lány a barátnőm bátyjának a barátnője.. Még beszélgettünk 1 órát, éreztem, hogy én is megfogtam őt valamivel.. Majd bementem aludni.. Egész este rajta járt az eszem, miközben bnőm ott feküdt mellettem.. Délben közösen ebédeltünk, folyton egymást néztük.. Ma inkább hazajöttem, már nem bírtam ezt az egészet.. Megvagyok zavarodva.. Mi ez az érzés? Valami fellángolás? Vagy rögtön egymásba zúgtunk? Én szeretem a barátnőmet, és nem tudom miért van ez az érzés és miért pont annál a lánynál botlottam ebbe bele, akit eddig a legjobban szerettem.. :S Nem akarok összeveszni senkivel.. Mit tegyek? Kerüljem őket egy ideig? segítsetek! :(
2009. dec. 27. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el a csajszit

1 mert van pasija

2 mert idősebb a pasija mint te és szarrá verhet

3 van bnőd

4 legalább ne a bátya csajával csald meg

2009. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is felejtsd el a lányt, van barátnőd, nem éri meg
2009. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
persze h tetszik egy idősebb bombázó :D
2009. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy es mennyi az az Alomasszony?Lehet ez szerelem elso latasra.Majd kialakul.En azt mondom ne felejtd el!
2009. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csak fellángolás, ugyanilyen gyorsan el is fog múlni.

egyébként nem lehet, h csak szeretnéd hinni, h te is bejössz neki?

2009. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én 21 vagyok, bnőm 18, bátyja 24 az álomlány pedig 20.

Nem félek senkitől, főleg nem a bátyjától. A lány nem idősebb nálam, nem az fogott meg benne, hogy hú egy idősebb jó csaj. Azért gondoltam, hogy valami megfogta őt is, mert ő mondta, hogy maradjak beszélgetni és ahányszor ránéztem ő is engem nézett. Na mind1.. Majd lesz valahogy..

2009. dec. 27. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy lesz, hogy nem látod többé.

Ez csak egy rohadt kis fellángolás, amiért nem éri meg kockáztatni semmit, különösen egy egész családdal való viszonyodat, nem is beszélve csak magáról a barátnődről. Egy hét múlva még kívánni fogod és tetszeni fog, egy hónap múlva pedig már eszedbe sem jut.

Mondjuk addig meg csak a barátnőd aludjon nálatok, te ne náluk.

Ha ez egy hosszabb távú barátnője a bátyjának, akkor pedig igyekezz kevesebbet lenni náluk, vagy ne nagyon elkószálni pisilni a barátnőd szobájából.

Ha ő kérdezi, hogy mindez miért van, találj ki valamit, de ne az igazat mondd.

2009. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó kis kapcsolat, ahol a srácnak kerülnie kll minden más nőt, mert rájön a kangörcs...

szakíts szegény lánnyal, és nőj fel

2009. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak veled fordult elő már ilyen,de persze nem pont ebben a felállásban. Várj,hátha elmúlik ez a fellángolás. Gondolj bele mennyire szereted a barátnődet,lecserélnéd e erre a lányra..
2009. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először azt hittem csaj vagy :D mondom: lezbi?, de aztán rájöttem, hogy szó sincs ilyenről :)...

Felejsd el. Ennek tuti nem lesz jó vége :). Neked van csajod, neki meg van pasija, aki szarráverhet és jah egyetértek az első kommentelővel.

2009. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!