Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a munkámat lenézi, engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkámat lenézi, engem is lenéz?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, még csak néhány hónapja dolgozok. Nem keresem magam halálra, de kezdő fizunak nekem ez nem rossz, jobb mintha nem lenne munkám. Eddig a párom kevesebbet keresett mint én, most lett egy új munkahelye, ahol jóval többet keres mint én. Mostanában állandóan azon van, hogy mindig mondja, hogy én milyen keveset keresek, és hogy ő egy-két hét alatt megkeresi, amit én egész hónapban és hogy az enyém egy szar munka. Én szeretem a munkámat és nem értem, hogy mért kell evvel cseszegetni. Szóval ha a munkámat lenézi, engem is lenéz?
2014. máj. 12. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt esetleg vele beszéld meg. mondd meg neki, hogy ha nem tetszik, arra van az ajtó, keressen olyat, akinek tetszik a munkája, sőt! legyen párkapcsolata a saját munkájával.
2014. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül. Lehet csak arra célozgat, hogy ha neki sikerült egy jobb állást találnia, akkor neked is sikerülne.
2014. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen akár nő akár férfi jó nagy seg.gfej azt meg kell hagyni.
2014. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
0%
Szerintem az a baja, hogy elválaltad ezt a munkát... Te írtad, hogy eddig jobban kerestél, így ez számodra visszalépés volt és nem csak a párodhoz képest, hanem magadhoz képest is... És szerintem nem az zavarja, hogy ő keres többet, hanem hogy visszafelé léptél...
2014. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem egy rosszabb fizetésért vállalt másik munkát, hanem a csaj, aki nála kevesebbet keresett eddig kapott olyan munkát, amivel többet keres.
2014. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a második munkám (mindkét helyen ugyanennyit kerestem), tehát nem volt semmilyen visszalépés se. Ő keresett az előző munkahelyén kevesebbet.
2014. máj. 12. 12:41
 7/11 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány amúgy
2014. máj. 12. 12:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a lenézésen van a hangsúly, hanem az elfogadáson. Addig jó voltál, ameddig kevesebbet keresett, most meg nem fogadja el, hogy kevesebbet. Azért én elgondolkoznék ezen a kapcsolaton...
2014. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy arra céloz, hogy szívesen eltartana? Vagy pont ellenkezőleg, azt szeretné többet kereső munkát vállalj?
2014. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BlackSword ***** válasza:
34%
Ez akkor is stagnálás, ami a visszalépés első jele... Na mind1... Arra akartam egyébként utalni, hogy több ambició kellene beléd, hogy minden váltásnál lépj is egyet előrébb...
2014. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!