Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h itt GYK-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h itt GYK-n mindenki "lenézi" a páwa fiúkat. Közben a valóságban teljesen más a helyzet. Elsősorban a 14-18 éves korosztályra gondolok. Lent részletesen kifejtek egy másik dolgot is. Köszönöm! (? )

Figyelt kérdés

Szval általánosságban szeretném azt kijelenti h a lányoknak, ebben a korosztályban ez jön be. Mindenhol vannak mindig kivételek, de az összes kivételes lány az itt van fenn?


Én nem vagyok ilyen (15/f), ugy gondolom h így nem nagyon vesznek észre, vagyis akik tetszenek nekem, azok nem nagyon. Tudom azt is h általában a páwa fiúk bunkók.

Tehát h ha külsőleg én is ilyen lennék, akkor biztos h észre vennének és utána már a belsőleg mégsem vagyok bunkó, tehát nagyobb előnyben lennék.


Jó persze ez nagyon sok más dolgon is múlik (pl. arc stb.). De ugy érzem és sajnos ezt tapasztalom h csak így tudok "versenybe" szállni a vetélytársakkal szemben.


Örülnék, ha Ti is megosztanátok a véleményeteket ezzel kapcsolatban és tanácsokat is meghallgatok!

Előre is nagyon köszönöm! ;DDD



2013. nov. 9. 01:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki lenéz mindenkit :D
2013. nov. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha eltudod magyarázni mi az a páwa akkor kaphatsz értelmes választ is.
2013. nov. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Bocs, de mivel ehhez a generációhoz tartozik maga a fogalom így nem tudom mennyire vagy érdekelt a témában.


De egyszerűen, annyi h olyan fiúk akiknek a saját külsejük számít, divatos, drága ruhák stb.


Itt egy kép: [link]

2013. nov. 9. 02:03
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van aki fizesse addig nem lesz jobb elfoglaltságuk.
2013. nov. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ezek nem is páwák. Ennyi erővel mindenkit nevezhetünk annak, akik stílusosabban öltözködnek, mint az átlag. Ez páwa: [link]
2013. nov. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Az első kép szerintem sem tartozik az igazi páwa kategóriába.
2013. nov. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen logikusan gondolod.

ha vadászni mennék az erőbe szarvasra,akkor nem egy rikító piros kabátba fogok menni,hanem terepszínű vadász,vagy katona ruhában.

vagyis alkalmazkodok a terepviszonyokhoz és az elejtendő vadhoz.

értelem szerűen a te célpontjaidnak ez a stílus jön be,akkor egy jó vadász alkalmazkodik a külsőségekben a szociális körhöz.


a másik dolog meg a lenézés oka.

egy ennyi idős gyereknek nincsen keresete,vagyis nem a saját pénzén vesz drága ruhákat,100ezres telefont,és az élősködés a más tollával ékeskedés kelthet ellenszenvet.

2013. nov. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy kegyetlen oldal, kegyetlen emberekkel.
2013. nov. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
kegyetlen 16 évesekkel és maguknak való szűz kispolgárokkal
2013. nov. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igen, de itt konkrétan fikázzák őket, megértem h miért: bunkók stb.

Csak azért nem értem, mert a lányoknak ez jön be.


Visszahúzódóbb lányokkal is beszéltem erről, nos ők örülnének ilyennek, de mivel ők sem olyanok így nem ezt tartják a legfontosabbnak, tehát nincs akkor elvárásuk.

Míg vannak olyanok is akiknél itt kezdődnek a fiúk.

Ez azért már szerintem se normális. De sajnos más megoldás nincs.


Összegezve: A visszahúzódóbb lányoknak többet számít a belső, az ilyen dumásabb lányok pedig először külső alapján ítélnek meg és azt is tartják szem előtt.

Így mindkét tábort magam mellé tudnám esetleg állítani, így az esélyem is több lenne.

2013. nov. 9. 03:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!