Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól látom a dolgokat? Jól teszem, hogy nem megyek el vele nyaralni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a barátommal már 2 éve együtt vagyunk. Nyáron nagyon sokat van kint a nagyszüleinél külföldön, és még régebb azt beszéltük,hogy idén én is kimegyek vele nyaralni 1 vagy max 2 hétig,aztán utána ő még ott marad 2 hónapot :/

Nem valami fényes a kapcsolatunk mostanában, úgy érzem teljesen elhanyagol. Igaz, sokat tanul mostanában, de már mindenre ez a kifogása, a sulin kívül már lassan másfél hónapja nem volt közös programunk. Én hiába hívom legalább üdítőzni,úgy hogy találkozzunk 'középúton'(70 km van köztünk) vagy menjünk el egy koncertre vagy hasonlóra, mindig lemondja. És az zavar jobban, hogy hétvégente a haverjainak viszont nem mond nemet, általában kocsmáznak, vagy focimeccsre mennek. Nagyon fura,hogy erre mindig szakít időt. És az a rossz,hogy ez neki nem tűnik fel.Ha próbálom vele megbeszélni azzal jön,hogy én nem értem meg mennyit kell tanulnia, meg hogy a barátai közel laknak,nem kell messze mennie stb.

Mivel ez a helyzet, elbizonytalanodtam azzal kapcsolatban,hogy mi legyen a folytatás. Azt gondoltam,hogy én sem fogok többet hajtani,teperni hogy együtt legyünk. Visszaveszek, és ha ő rájön,akkor oké.

Úgy gondoltam,hogy ezt a nyári programot is lemondom, arra hagyatkozva,hogy eléggé instabil a kapcsolatunk, nem hinném,hogy jó ötlet lenne olyan komolyabban elmenni a családjához,ha bizonytalan a következő idő(mivel ott lesznek a szülei,nagyszülei,és egy csomó rokon,akivel megismerkednék)Mert ez így nekem teljesen olyan,mintha csak a külvilág felé mutatnánk azt,hogy milyen jó kis páros vagyunk.

Szerintetek jól döntök?Ha ezt így elmondom neki megharagszik vagy teljesen jogosan tenném?17L


2014. máj. 12. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 100% jol dontesz. Ebbol majd veszi a lapot, es ha nem valtoztat a hozzaallason, akkor szakitas :)
2014. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Remélem tényleg jó döntés ez. Nem tudom mit szólna hozzá, arra gondolok, hogy meg fog haragudni,és azt fogja mondani,hogy miért lépek vissza,hisz már nagyon rég le volt szögezve,hogy megyünk.Viszont akkor nem gondoltam,hogy ez lesz.

A másik,meg lehet akkor sem fogja venni a lapot,hogy milyen okkal mondom vissza,hisz most is ha mondom neki,hogy elhanyagol, én vagyok a hibás, amiért túl sokat várok el tőle és nem értem meg.:/

2014. máj. 12. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne érdekeljen, hogy megharagszik-e, vagy sem. Teljesen jogos az, amit tenni akarsz. Neki sincs bűntudata, amiért nem foglalkozik veled, akkor neked se legyen. Nem szabad mindig csak nyelni.

Attól meg, hogy szerinte te vagy a hibás, nem feltétlenül vagy ténylegesen te a hibás.

2014. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazán jó döntés az lenne, ha már most szakítanál vele. Tapasztalat!


21/F

2014. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Úgy néz ki elhanyagol... nem írtad hogy ez mennyi ideje tart ami lényeges lehet. Talán tényleg van egy rövid időszaka amikor kicsit pörgősebb az élete és amikor együtt lehetnétek egy hosszabb időt akkor meg te mondod le... Át kell gondolni ezt. Ha viszont régóta tart az érdektelenség akkor teljesen megértelek... 70km nem nagy táv bármikor tudnátok találkozni... De lehet hogy én ezt azért mondom mert bármikor meg tudnám oldani... A fontossági sorrendet nem jól állítja fel és ezt éreztetned kell vele egyébként valóban nincs senni értelme a kapcsolatnak...
2014. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 évesen nagyon értelmes lány vagy. Te ennél sokkal többet érdemelsz! Hagyd ott szerintem, jogosan döntenél így!
2014. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már folyton ezen gondolkozom...de csak arra lyukadok ki,hogy tényleg olyan ez az egész,mintha látszólag lennénk együtt,a külvilág felé.Hogy elvisz külföldre,mert megvolt beszélve, de nincsenek azok a dolgok amiből látnám,hogy szeret.

Ez kb 3-4 hónapja tart. Először mind arra gondoltam,hogy oké,ez egy zsúfolt időszak nála,meg kell értenem,de mikor láttam,hogy a haverjainak sosem mond nemet, velem meg minden programját lemondja, kezdtem elbizonytalanodni.

2014. máj. 12. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!