Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találjátok furcsának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találjátok furcsának, hogy miközben a lányok állítólag szeretik a szexet, alig lehet őket még komoly kapcsolatban is rávenni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A titok nyitja, hogy nem akárkivel szeretjük a szexet, hanem egy hozzánk illő partnerrel, aki "fejben" megfog. A nő számára a szexuális aktus egy másik ember teljes befogadását jelenti, és nekem például rohadtul nem mindegy, hogy kit fogadok be a testembe. Ún. komoly kapcsolatba meg pláne nem kezdek olyannal, akivel nincs meg a közös hullámhossz.

Az, hogy veled nem akarnak szexelni, mindenképpen elgondolkodtató - neked legalábbis annak kéne lenni. Lehet, hogy nem nyújtasz különösebb élményt az ágyban, a rossz szexre pedig senki nem vágyik. Lehet, hogy valamiért eleve a frigid nőket vonzod: ezen is érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért.

Szóval sok oka lehet, de ez csak rád igaz. Én megfelelő partnerrel akár napi több aktust igényelek, és én kezdeményezem. Ehhez az kell, hogy figyelmes legyen a partner, aki képes az én élvezetemmel is törődni, hogy az ágyon kívül is nőnek érezzem magam mellett, és hogy meglegyen köztünk a közös hullámhossz minden téren. Ha ez megvan, akkor óriási az étvágyam.

2014. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert uncsi a pasi az ááágybaaaaaan! Legyél kreatívabb, új helyszín, új póz, vadabbul, romantikusabban, több előjáték stb.... :)
2014. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én több szexet igényelek mint a pasim... ha nem tudod rávenni a barátnődet akkor a legvalószínűbb, hogy sajna nem vagy jó az ágyban.... Nyilván nem akar lefeküdni veled ha nem elégíted ki! Gondolj bele, milyen rossz lehet ha felizgatnak és utána csak úgy otthagynak, mert a másik már végzett és részéről befejezte a dolgot......

Ha egy pasi jó az ágyban nincs olyan hogy nem kívánja a nő! De ha önző vagy, ne csodálkozz, ha csak az 5combú barátnőd marad melletted.

2014. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A lányok/nők a jó szexet szeretik. Lehet, hogy itt kezdődik veled a probléma, ami miatt minden nőneműt általánosítasz, pedig egyáltalán nincs igazad...
2014. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!