Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadnád, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnád, ha a párod súlyos balesetet szenvedett volna?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm járódott így. Az eset tegnap történt. A párjáról semmi hír. Csak vigasztalni tudtam, de egy idő után az anyukája haza küldött. Nagyon sajnálom őket. Csak sír és sír :( Beszélni se tud:(
2014. máj. 13. 14:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ :) De még mindig nem tudom, hogy fogadnátok, ha közölnétek veletek, hogy a párod súlyosan megsérült.
2014. máj. 13. 15:24
 12/27 anonim ***** válasza:

Veronika , azért ez nem pont így működik.. Adatfelvetelkor megkérdezik hogy kinek lehet és kinek nem, felvilágosítást adni.

És csak az orvos mondhat bármit is. Az meg főleg megkérdezi kije vagy. Egy normális ápoló nem játszik az allasaval, minket is köt a titoktartás!

A látogatás más kérdés..

2014. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Akkor több kórházban is törvényt sértettek... és több osztályon is.


Volt, hogy barátnőmhöz úgy mentem be, hogy a "testvére vagyok".


Nemrég anyukám volt két hónapig bent, 3 különböző osztályon... egyik helyen sem kértek tőlem személyit...

2014. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Megaszongya: igen, az ápolónő nem ad felvilágosítást.


De ha bent vagyok, akkor már látom, milyen állapotban van elsőre.


A doki beszél az állapotáról... de ő is csak azt kérdezte, kije vagyok a betegnek, ő se kért tőlem igazolványt, ahogy egyik testvéremtől sem, egyik doki sem, egyetlen osztályon sem!

2014. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
De ha ott van mellette a családja, mint ebben az esetben, és ők nem akarják, hogy ott légy, akkor mégis hogy hazudod másnak magad?
2014. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
??? Nem hazudok. A barátnőmről és annak a párjáról van szó. Én a vigasztaló vagyok.
2014. máj. 13. 15:42
 17/27 anonim ***** válasza:
4%

Egy két éves kapcsolatban, ha valamelyik családtag ellenzi is, kell lennie legalább egy olyannak, aki szövetséges... és akivel be tudok osonni... Vagy legalább mond valamit!


Ha meg nem engednek be, balhét csapok, hogy rendőrökkel vitessenek el, és másnap szalagcím legyen a helyi újságban! De tuti csak erőszakkal tudnának távol tartani, és minden létező követ megmozgatnék, hogy bejussak, és megtudjak valamit...


Nem csak otthon siránkoznék, hogy nem tudok róla semmit!

2014. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kérdező: és a fiú családja ellenzi a kapcsolatot? Vagy miért nem tudhat bármit, miért nem mehet be hozzá? Nem tud valakit megkérni, hogy vigye be, amikor az a családtag van mellette?


A srác magánál van, vagy teljesen eszméletlen?

2014. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ellenzik a kapcsolatot(fiú szülei), igen. A fiú meg eszméletlen(motoros baleset), ha magánál lenne gondolom már rég bement volna hozzá a barátnőm.
2014. máj. 13. 15:55
 20/27 anonim ***** válasza:

És egy testvér, vagy keresztszülő? Egy szövetséges?


Hány évesek egyébként?

2014. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!