Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerény, visszahúzódó, érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerény, visszahúzódó, érzelmes lányok, nektek milyen flört, közeledés jön be attól a fiútól a leginkább, aki tetszik nektek, mire vágytok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

"Szerény, visszahúzódó, érzelmes lányok"


Már itt hibádzik a kérdés... Ilyen lányok ugyanis nincsenek...

2014. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem a túl nyomulós pasikat, akik konkrétan egyből lerohannak, azt sem szeretem, ha úgy bámul, hogy majd kiesik a szemgolyója a helyéről, inkább a szerényebb közeledés tetszik, pl ha néha-néha összeakad a tekintetünk de aztán valamelyikünk elkapja:D csak sajnos az ilyen fiúk nem igazán szoktak leszólítani, úgyhogy evvan.
2014. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én magam nevében elmondhatom mert én is zárkozot lány vagyok,az lenne a helyes ha őszinteséget látnék abban a fiúban hogy valóban megszeretne ismerni ,és hogy megértsen lelkileg engem
2014. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elso valaszoloval ertek egyet.
2014. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a szemezés nagyon jó dolog, utána én valahogy mindig őszinteségre vágytam, hogy 'Már figyellek egy ideje, és arra gondoltam, hogy lenne-e kedved velem eljönni fagyizni/sétálni/moziba'. Meg szeretem, ha a fiú enyhén írányít, hogy most hova menjünk, mit csináljunk stb... De azért néha halgasson rám is :)
2014. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de van ilyen lány én pont ilyen vagyok,elég félénk
2014. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!