Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreztessem vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vele hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy barátnőm, de azt hiszi hogy csak azért vagyok vele együtt mert megakarom fektetni. Pedig nem így van. Engem egyelőre ez nem érdekel, csak az hogy együtt lehessünk. Azért hiszi azt , mert eddig nagyon sokat csalódott a fiúkban. 16 éves. Valami ötletet kérnék, hogy hogyan bizonyítsam be hogy nem úgy van ahogy ő gondolja.

16F


2014. máj. 13. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

16 évesen hogy csalódott sokat?

Korán kezdett az ipart?

2014. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 évesen nagyon sokat csalódott? Talán mert korán kezdte? Vagy mert bunkókkal? :D
2014. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, bunkókkal volt dolga!
2014. máj. 13. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy szereted és ,hogy ne ma szex miatt vagy vele.. nem kell túlbonyolítani :)

20/L

2014. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

most ezt komolyan le kell írni?

viselkedj vele úgy mint aki nem csak megfektetni akarja

éreztesd vele, hogy fontos számodra

adj neki választási lehetőségeket, hogy ne érezze magát sarokba szorítva

érezni fogja rajtad, hogy nem csak arra kell neked

meg gondolom ismer is valamennyire ha már leállt veled...

2014. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. máj. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!