Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, szerintetek megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, igen, elvileg a barátnőm. 2 hónapja vagyunk együtt. Volt 5 kapcsolata ami kicsit furcsa kapcsolat volt. Távkapcsolatban volt az 5 fiúval egyszerre. A legelején mondtam neki, hogy tiltsa le őket és ne beszélgessen a volt "barátaival". Azt mondta oké letiltja őket. 1 hónappal később kiderült, hogy hazudott, mert folyamatosan beszélt velük, mindenféle dolgokról...hadd ne soroljam (szerelem, szex, stb.)

Mikor ezt megtudtam, szakítottam vele, ekkor letiltotta az összeset, és hívogatni kezdett, hogy sajnálja, meg, hogy kezdjük újra stb. Megbocsátottam neki és újrakezdtük.

1 héttel ezelőtt kiderült, hogy az ötödik "barátját" nem tiltotta le, folyamatosan beszélt vele facen, telefonon, viberen és beszélgettek szexről, meg mindenféle dolgokról.

Most nem tudom, hogy mit tegyek.

Szakítottam vele, de nem hagy békén, nem enged el, hívogat üzeneteket hagy stb...letiltotta a gyereket és elmondta neki, hogy én vagyok a barátja.

Most elvileg nincsen már senki.

És nem tudom, hogy mit kellene tegyek.

Egy fiúval sem találkozott, azok csak ilyen netkapcsolatok voltak.

Megbocsássak neki, vagy ne.


Ti mit tennétek?


2014. máj. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
verd pofán hugyos fa-sszal
2014. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a csába, ez egy debil.
2014. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
2014. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Kórosan szeretethiányos, rád fog telepedni, és feszítővassal se fogsz megszabadulni tőle. Hogy az egyik kedvenc idézetemet használhassam:

"Fuss, Forrest, FUSS!", ameddig még tudsz.

2014. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. : D
2014. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha most megbocsáltasz neki akkor két opcio van. Vagy továbbra is tart kapcsolatot valakivel rajtad kivul vagy nem.ha igen akkor nemérdemes folytatni de ha nem akkor eggyütt leszel valakivel aki háromszor vert át. hagyd el . visszavághatnál valahogyan de mond meg neki keményen h megveheti a t mobilt , akkor sem tud annyi uzenetet hagyni h megbocsáss. Valaki ebből tanul.
2014. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de nekem adta a szüzességét.

...

hagyjam el vagy ne.


igen vagy nem.

2014. máj. 13. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el.
2014. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!