Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan pasival, aki több év magány után sem tudja elhinni, hogy ő egy nagyszerű személy és létezik egy olyan valaki, aki hirtelen toppant be az életébe és nagy szüksége lenne őrá?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hú ismerős...amíg nem jön rá saját maga,sztem nem sokat...Egy ideig lehet noszogatni,de sztem te is el fogsz fáradni
2014. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő az illető akkor leszopja ott helyben.
2014. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
konkrétabban?
2014. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok. Sajnos én is nehezen hittem el anno - hosszú hónapok. Most még nehezebben menne szerintem. Nem tudom a választ, de egy biztos, nagyon nehéz dolgod lesz.


22/F

2014. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
55%
Csak bátorítani kell leszopod azt kész
2014. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na szerinted miért?A történet hasonló az enyémhez,a különbség annyi,hogy én nem számítok senkinek sem...

Ezt nehezen fogja megérteni,mert idáig megszokta több év alatt azt,hogy le sem sz**ja senki...Gondolj bele,ha te ilyen helyzetben lennél,te elhinnéd egyből?Nem valószínű. :)

2014. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

26 évesen vagyok hasonló helyzetben...

akármennyire próbálom kibeszélni magamból a negatívumokat... valahol mélyen mindig ott motoszkál bennem...


A múltkorában volt egy lány ki nagyon megtetszett, ekkor szinte miden félelmem elmúlott úgy ereztem o az igazi és most 100% , hogy összejön ... pár napig súlytalannak ereztem magamat majd jött a hideg zuhany és az érzéstelenítő nélküli szívműtét élezetlen késsel.


Egy is kreatív trükkel elértem, hogy felhívjon :) a minap és elhívtam egy randira az mondta megbeszéljük ezen a héten de látom, hogy ha visszaemlékezett hogy kié telefonszám már nem válaszol egyetlen hívásomra sem.


Régebben nem féltem megszólítani egy lányt aztán a sok elutasítással,jött egy sötétebb időszak, de ahogy megismertem ezt a lányt sikerült erőt vennem magamon annak ellenére is , hogy miden kicsengés után mardosó és égető fájdalmat ereztem a szívemben :) ... ami lassan elmúlott a 3 próbálkozásra akkor mar nyugodt voltam :)...de sajnos úgy néz ki, hogy csak lerázott és nem lesz semmi a randiból..... és kezdek, ugyan ott lenni ahol voltam, valahol melyen tudat alatt be van ez épülve hogy nem kellek senkinek sem, ha el is hiszem az ellenérveket valahogy érezni mégis úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó...


Ez legyőzni szerintem csak egy fajtaképpen lehet, egy hasonló helyzetben mint amilyet leírtam az illőnek kéne egy kis pozitív leleményt szereznie.

Ez én esetemben pl. nagyon örültem, hogy újra beszelhettem vele és elhittem, hogy ezen a heten lefixáljuk az időt és helyet :) és újra az egekbe szálltam... aznap miden olyan szép gyönyörű és csodálatos volt...de ez rögtön változott miután rájöttem, hogy csak lerázott... de ha eljött volna legalább egy randira akkor miden másképp lenne ha nem is lett volna folytatása akkor sem kéne mindent a nulláról kezdjek ismét... :(... (meg nem voltam randin, csak afféle baráti talin vagy ha segítséget kertek tőlem valamiben úgy durván 8x az elmúlt 6 évben)


a válasz lényege, hogy ebből szerintem a kiút egy kisebb nagyobb siker élmény...

2014. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:
Nehéz ügy, annyira megszokta az egyedüllétet, illetve azt gondolja, hogy semmi érdekes nincs benne, el sem tudja képzelni mit adhat egy nőnek. Itt neked kell aktívabbnak lenned, fel kell hoznod kicsit az önbizalmát, mutasd ki, hogy érdekel téged.
2014. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha már megszerette az egyedüllétet, akkor semmit. Hamarabb kellett volna jönni.


"Red rain - running like blood from the wall

when I needed you most, there was no call

The time ran out - the red rain will fall..."

2014. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet nekem volt egy nagyon nagy élettapasztalat, talán a legnagyobb párkapcsolati téren: ha kellesz neki, nem fog vacillálni. Tehát ha arról van szó, hogy azért nincs veled, mert nem hiszi el, hogy ő egy nagyszerű.... meg bla, bla...bla... Akkor nem kellesz neki.
2014. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!