Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Bulikba, bálokba, koncertekre... nem igazán járok, mert hát... nem iszok szeszes italt, és ha már ott vagyok az egész szinte arról szól, hogy igyak. Ilyen "haverjaim" vannak. :P Tehát így kerülöm az ilyen helyeket... De ha ott nem, akkor hol?

20F



2014. máj. 14. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem baj, ha a trollok továbblépnek... Köszönöm :)
2014. máj. 14. 00:01
 2/5 anonim ***** válasza:

(Nem vagyok troll)

Bárhol, bármilyen valós vagy virtuális közegben, ahol vannak emberek.

De most komolyan. Bárhol találhatsz JÓ barátnőt. Az életnek van humora.

2014. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Hát... Azért nem mehetek oda csak úgy akárkihez az utcán, buszon, vagy akárhol... Ha egy vad idegen csaj odaállna elém, én is elzavarnám, mert vagy egy ribi, vagy nem (aminek nagyon kevés valószínűségét látom hogy nem)
2014. máj. 14. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem iratkozzbe valahova!

Ahol több lányt is megismerhetsz...

Pl: valami tánc ág.

2014. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, bocsánat, én csak áthaladok itt.. nem is zavarnék tovább
2014. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!