Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy/hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy/hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok kissé visszafogottabb külsővel és érett gondolkodással. Nem dohányzom és diszkókba se nagyon járok, inkább otthon a családdal vagy a szűkebb baráti körrel töltöm az időt. Eléggé családcentrikus vagyok. Hol találhatnék olyan társat, aki tényleg gondolkodásban és külsőben is hozzám illik? (nem vagyok csúnya és normál testalkat jellemez) Ti hogy ismerkednétek a helyemben? Hogyan álljak neki egyáltalán?
2013. jan. 12. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak nő vagyok. Szerintem próbálkozz társkeresővel. Sajnos máshol nincs igazán lehetőség ismerkedni annak, aki nem az a "bulizós" típus.
2013. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer megpróbálkoztam vele, de annyi ott a kamu ember, hogy már nem akarok rászánni több időt.
2013. jan. 12. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy én is úgy gondolom, hogy normális arcoknak nem könnyű mostanság ismerkedni (igaz, társkeresőket nem ismerem), azért úgy gondolom, mivel fiú vagy, helyzeti előnyöd van, ami mázli. Ugyanis, ha pl. elmégy egy könyvtárba, ott szerintem éppen találhatsz értelmes lányt, akivel beszélgethetsz, vagy akár a barátaiddal együtt valamilyen kulturált helyre, ahol összejöhettek valami lányos társasággal. Szóval, valami olyan helyet keress, ahol esélyes, hogy értelmes emberek vannak. Esetleg valami hobbi kapcsán, vagy munkahelyen, suliban sem rossz ötlet ismerkedni, sőt, ott az nem is tűnik nyomulásnak sem.
2013. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok érett gondolkozásom van, én se dohányzok, nem járok diszkóba se, szeretnék majd családot is, és mégse találok magamhoz illő férfit.
2013. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mért van helyzeti előnyöm férfiként? Ezt nem teljesen értem. Hiszen a nők után futnak a férfiak és nem fordítva.
2013. jan. 12. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem esetleg annyiból van előnyöd, hogy ha pl. ülsz egy könyvtárban, és meglátsz egy nőt, aki felkeltette az érdeklődésedet, akkor kezdeményezhetsz vele beszélgetést. Egy nő szerintem az esetek 95%-ában nem fog odamenni egy férfihoz, aki szimpatikus neki, hogy leszólítsa.


Nekem a társkeresőn nőként nem volt "kamu-tapasztalatom". Nekem inkább az volt a bajom vele, hogy egyik sráchoz sem tudtam vonzódni mikor élőben találkoztunk, úgyhogy egy találkozással véget is ért a dolog.


De kipróbálhatod a villámrandit is.

2013. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az a helyzeti előnyöd, hogy te bátran odamehetsz ahhoz, aki tetszik, onnantól fogva persze kettőn áll a vásár, de ez természetes. De egy nő (legalábbis átlagos esetben) csak ülhet kukán, és reménykedhet, hogy a szimpi fogja leszólítani. Szóval egy pasi alapból csak azokkal kerül össze (azt szólítja meg), aki tetszik neki, egy nőhöz meg bárki odamehet.
2013. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!