Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ejthetném őket pofára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ejthetném őket pofára? Nagyon elegem van már!

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. 5 éve élek párkapcsolatban,3 éve élettársi kapcsolatban a 27 éves barátommal. Holnap lesz 5 hónapos a kislányunk, Kátya. A történet körülbelül a terhességem 3.hónapjában kezdődött. Nem viseltem valami könnyen, és nem kívántam a barátomat se szexuálisan. Gondoltam, megérti, elvégre az esetek többségében ez ezzel jár. Nem értette meg. Rengetegszer hagyott magamra, utolsó hónapos voltam, amikor esténként inkább elment bulizni, mint hogy velem legyen.

Majd kezdődtek a gondok. A nővérem látta, amint a legjobb barátnőmmel csókolózni egy bárban. Nyugodtan elmondtam neki, hogy tudom(meglepően nyugodt voltam, tényleg, nem is gondotlam volna magamról), majd megígérte hogy mostantól nem hagy magamra, és hogy ne haragudjak az alkohol(ami tudjuk,hogy nem kifogás). Megszületett Kátya, és ismét egyre többet maradt ki, szinte nem is látta a kislányt, csak amikor aludt. Betértünk 2 hónapja a plázába,és ott ebédelt a drága párom a legjobb barátnőmmel, kézen fogva, csókolózgatva. Kiakadhattam volna, de valamiért, nem tettem. És már annyira nem is bánt a dolog, inkább bosszút állnék. Még együtt lakunk, de mivel szinte nem is találkozunk, én meg a kislánnyal alszom,nem túl nehéz. (Van saját lakásom, de nagyon szeretném őket pofára ejteni). Van valakinek valami ötlete? Köszönöm előre is!



2014. máj. 14. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Add el a parod osszes ruhajat es rakd ki a megmaradt cuccait az utcara. Aztan koltoz el a kislannyal es keres valakit aki nem egy ekkora seggarc
2014. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, költözz el, ő meg szépen fizesse a gyerektartást. Ha ennyire nem érdekli a gyereke, nem foglalkozik vele, akkor elég bosszú lesz az, hogy gyereke le se fogja majd sz@rni, ha idősebb lesz.
2014. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy bosszúálló fajta és általában másoknak is azt ajánlom hogy ne alacsonyodjanak le erre a szintre, de ezt a holmi eladást/kirakást jó ötletnek tartom. Esetleg a barátnőd még a szüleivel él? Ledobhatod az ajtójuk elé a pasi szennyesét.
2014. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a lakás az övé,amiben most lakunk. Esetleg én tudnék összecuccolni, és menni Kátyával a saját lakásomba, de abban sem vagyok biztos, hogy feltűnne neki,hogy elmentünk. Ha Kátya nagyobb lenne, odaadnám neki, hogy firkáld össze kincsem, vászon :) De sajnos, ehhez még kicsi.
2014. máj. 14. 11:43
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

egyszerű a képlet.... nő ne szüljön 25 év alatt férfi ne csináljon gyereket 35 éve alatt.


Tiszta gyerek játszótér, Közben jó lenne ha gyerekre is koncentrálnátok.

2014. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos neked kell költöznöd. Esetleg mielőtt becsukod a lakása ajtaját magad mögött eressz be pár büdös bogarat vagy patkányt. Biztos jól megértik majd egymást az új lakótársaival!
2014. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem fél év után csináltattam magamnak gyereket, egy komoly kapcsolat volt, ha 10 évet élek vele, akkor is ez lett volna, és mindettől függetlenül a gyerek csodásan van,jól él, és mindent megkap.És örülök annak, kimondottan örülök neki, hogy most derült ki, és nem később, amikor már nagyobb. Nem ezzel kell foglalkozni.
2014. máj. 14. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg 1 pasival és úgy intézd hogy jöjjön rá
2014. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem akarom egyedül hagyni a kicsit(még, ez majd nyilván változik :) ). Meg, én nem vagyok az a megcsalós fajta.

Lehet az lesz a legjobb, ha szépen csendben eltűnünk. Lehet még csak fel sem tűnne neki.

2014. máj. 14. 12:25
 10/14 kolosszus22 ***** válasza:
Nem mentegetni akarom, mert elég nagy görénység amit csinál, de azért valami oka biztos van, hogy így alakult, 5 éve éltek együtt és csak az utóbbi időben megy ez. Szexmentes kapcsolat meg tudja pecsételni a dolgokat. Több nő is elköveti azt a hibát amit most te és gallyra megy a házassága, mégpedig, hogy a terhesség ideje alatt és utána egyes nők teljes mértékben átvedlenek only anyává és a férj teljesen háttérbe szorul. Jó példa erre az, hogy a gyerekkel alszol, nem kellene a gyerekkel aludnod! Szerintem most sem lenne köztetek szex ha rajtad múlna és lehet, hogy még akár évekig nem.
2014. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!