Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ejthetném őket pofára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ejthetném őket pofára? Nagyon elegem van már!

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. 5 éve élek párkapcsolatban,3 éve élettársi kapcsolatban a 27 éves barátommal. Holnap lesz 5 hónapos a kislányunk, Kátya. A történet körülbelül a terhességem 3.hónapjában kezdődött. Nem viseltem valami könnyen, és nem kívántam a barátomat se szexuálisan. Gondoltam, megérti, elvégre az esetek többségében ez ezzel jár. Nem értette meg. Rengetegszer hagyott magamra, utolsó hónapos voltam, amikor esténként inkább elment bulizni, mint hogy velem legyen.

Majd kezdődtek a gondok. A nővérem látta, amint a legjobb barátnőmmel csókolózni egy bárban. Nyugodtan elmondtam neki, hogy tudom(meglepően nyugodt voltam, tényleg, nem is gondotlam volna magamról), majd megígérte hogy mostantól nem hagy magamra, és hogy ne haragudjak az alkohol(ami tudjuk,hogy nem kifogás). Megszületett Kátya, és ismét egyre többet maradt ki, szinte nem is látta a kislányt, csak amikor aludt. Betértünk 2 hónapja a plázába,és ott ebédelt a drága párom a legjobb barátnőmmel, kézen fogva, csókolózgatva. Kiakadhattam volna, de valamiért, nem tettem. És már annyira nem is bánt a dolog, inkább bosszút állnék. Még együtt lakunk, de mivel szinte nem is találkozunk, én meg a kislánnyal alszom,nem túl nehéz. (Van saját lakásom, de nagyon szeretném őket pofára ejteni). Van valakinek valami ötlete? Köszönöm előre is!



2014. máj. 14. 11:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak a terhesség alatt nem kívántam a szexet, nehezen viseltem, kimondottan nehezen. Nem vagyok egy vasgyúró alkat, az is közrejátszott rendesen. Utolsó 2 hónapban majdnem meg is tiltották hogy bármit is csináljak. A gyerekkel csak azóta alszom, mióta láttam őket. Egyébként nem egy ágyban, hanem egy szobában. Ő a saját kis helyén, és én is.
2014. máj. 14. 13:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Jajj, nehogy már azt mondjátok, hogy itt akármi is okot adhat a megcsalásra. Ha az élettársnak ennyire rossz dolga volt mellette, akkor minek maradt vele? A megcsalás mindig, minden esetben döntés kérdése. Hát most éljen is a döntés következményeivel. És kérdező, ha elköltözöl, fizettess vele gyerektartást!
2014. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen, hall még rólam/rólunk!:)
2014. máj. 14. 13:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez már nem megcsalás lenne a te részedről
2014. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!