Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit szólnátok, ha a barátnőtök felajánlaná, hogy aludjatok együtt (elöször), de szexről még biztos nem lehet szó?

Figyelt kérdés
örülnétek neki, vagy inkább frusztrálna,hogy ott van mellettetek, de még sincs semmi? így értem, hogy elöször aludnátok együtt.
2009. máj. 4. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Lefeküdtetek már egymással?
2009. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én lennék a legboldogabb a világon. :D Nálunk ez sajnos a szülők miatt lehetetlen. :( Pedig szó sincs a szexről, ha akartuk volna, ma is megtörténhetett volna...


17/F (és 16/L)

2009. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon örülnék ennek is.

Nekem a lelki dolgok fontosabbak egy kapcsolatban, mint a testi örömök. :)

2009. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem, még nem feküdtünk le, és én még nem is szeretném. :)
2009. máj. 4. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk volt ilyen a kapcsolat elején (pl egy hónap után). Tudtuk hogy nem lesz szex még sem belőle de akkor is olyan jó volt összebújva aludni... szóval nekem tetszene


23/f

2009. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Használd ki a lehetőséget, ami sokaknak nem adatik meg! Hidd el nincs annál nagyobb öröm, mint egymás karjaiban aludni! Remélem mi is hamarosan kipróbálhatjuk. ^^


18:12-es válaszoló.

2009. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt mindenki máshogy éli meg. Ha nem is akarsz lefeküdni vele mostanában, akkor nem hinném, hogy frusztráló lenne. Én örülnék neki, ha a párom nálam aludna, szex nélkül is, mert jó összebújni :)
2009. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kellemes összebújni, és egy kicsit felfedezni egymást...
2009. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Most komolyan szted melyik fiú nem örülne neki még ha tudja h semmi sem lesz.
2009. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szintén nem volt még közöttünk szex, de már 2x2 éjszakát is együtt tölthettünk :) csak egy ,,kis,, felfedezés, simik, orál , de szex még nem! És olyan jó a párom karjaiban elaludni, s vele ébredni:) Nincs szebb, mikor reggel arra ébredsz és ott fekszik melletted szerelmed :)
2009. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!