Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a csajokról, akik love.hu-n komoly kapcsolatot keresnek és bejelölik az ideál péniszméret minimumát 15cmnek? :D

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ők a minden szempontból tökéletest keresik. És még fogják is sokáig!
2014. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Anyád, love.hu-n van ilyen rész, hogy min. péló méret???:D:D
2014. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem csak ilyen feltételeket szabnak, hanem h legyen autója, saját lakása, még a pénisz vastagságot is beírják stb.:D


21éves csajokról beszélünk :)

2014. máj. 14. 13:17
 4/19 anonim ***** válasza:
Most a 15 centivel lenne a gond? Mert nem értem a problémát. :D
2014. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát na :) Szeretnék megtalálni a tökéletest :D

Szerintem nincs gond a 15 cmrel , elvégre országátlag :) 18 cmrel meg nem aggódok :D

2014. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Neeem.. egyszerűen azzal, hogy komoly kapcsolatot keresnek és feltételekhez szabják:


- konkrét péniszméret intervallumot adnak meg h mi a min hosszúság és vastagság


- legyen autója/lakása


- havi bevétele minimum 200e


- a szexuális étvágyat behatárolják


stb-stb.. (20éves csajok)

2014. máj. 14. 13:19
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak sztem nem természetes dolog megadni a min péniszméretet, egzisztenciát stb. és úgy választani h kivel ismerkedsz ? :O
2014. máj. 14. 13:19
 8/19 anonim ***** válasza:
Undorító viselkedés az ilyen,de nem szoktad még meg a mai világban,ahol a 90%-a ilyen az embereknek?
2014. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is fent vagyok de megismerni még egy nő sem akart onnan komolyan. Az egész társkeresős dolog nagy szar eddig.
2014. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan elvárod, hogy írja azt jellemzésként, hogy

"felszínes, anyagias p*csa vagyok aki keresi tökéletes álompasiját, hogy extra kényelmes életet élhessen amíg meg nem szüli az első gyerekét (és utána is)"?

2014. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!