Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztassak vagy sem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:lassan 1 éve,hogy megismertem egy srácot,férfit(33éves).Első pillanattól tudtuk,hogy van itt parázs rendesen,de óvatosan közelítettünk egymáshoz,mert a sógorom egyik barátja plusz én 19 éves vagyok.Párszor találkoztunk nyáron,de nem lett semmi komolyabb egyszerűen eltűnt az életemből,nekem nagyon sokáig tartott,hogy el tudjam felejteni,3hónap múlva már randizgattam másokkal.

Aztán a sors úgy hozta,hogy együtt töltöttük a szilvesztert,ahol újra felizzott a parázs,de én nem nagyon foglalkoztam vele, próbáltam a tanulásra és más fiúkra koncentrálni.

Februárban megint úgy hozta a sors,hogy egy helyre kerültünk én a barátnőimmel voltam ő teljesen egyedül. A program végén megvárt,igazi lovag volt mindig is az volt,sikerült újra elvarázsolnia.Aztán jött az a nyamvadt,utálatos várakozás,hogy fog-e hívni,fog-e írni vagy bármi lesz-e lépjek-e? A feminista nőtársaim most fognak hülyének nézni,mert léptem...Írtam neki,pontosabban megkérdeztem tőle,hogy látta-e a rendezvényről készült képeket,ez bőven elég volt ahhoz,hogy egy fél óra múlva már a kapum előtt legyen.Borzaszóan meglepett,de titokban erre vártam,mindenki erre vár.Körülbelül a a negyedik találkozásunk alkalmával megkérdeztem tőle mit vár tőlem,a válasz lesújtó volt:neki nincs ideje most egy rendes párkapcsolatra,neki most nem fér bele,most nem tud megfelelő időt szakítani rám.

Na bumm...a rózsaszín kis álmom mint a kámfor elszállt.

Nem tudtam mit tegyek,nem akartam elfogadni azt,hogy végre megint a karjaiban lehetek,de nem úgy ahogy szeretnék.Beleegyeztem abba,hogy csak alkalmanként találkozunk és ha biztos leszek benne akkor majd lefekszem vele(ez máig nem történt meg).Ez a "viszony" harmadik hónapja tart,szinte csak akkor beszélünk mielőtt találkozni fogunk 1hét,2hét vagy még több idő is eltelik két találkozó között.Tudom,hogy nem jó,tudom úgy tűnik,hogy csak kihasznál,de nem vagyok benne biztos,hogy el tudnám azt fogadni,hogy másodszorra is elveszítem.

Eljutottam odáig,hogy ki akarok állni elé és elmondani neki mit érzek,hogy arra vágyom,hogy valaki mellé odabújhassak éjszaka,hogy valakivel megnézhessek egy filmet,hogy valakinek vacsorát főzhessek,hogy valakiről gondoskodhassak,hogy valakit szerethessek!!Tudom.hogy ő is erre vágyik! Mindketten magányosak vagyunk!Beleőrülök,hogy nem szerethetek belé,beleőrülök abba,hogy végre mellette lehetek,de nem úgy ahogy szeretnék!

Nem tudom mit tegyek!

Maradjak vele úgy,hogy nem szólok egy szót sem és várni a csodát,hogy esetleg belém szeret?

Vagy mondjam el,mit érzek és kockáztassam,hogy talán örökre elveszítem?


2014. máj. 14. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:

azt sem tudod mi az a feminizmus. de azt sem mire vágyik a férfi.


:D


30+F

2014. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felesleges futnod utána. Ha annyira nagyon veled akarna lenni, akkor kapcsolatban lennétek. A többi csak kifogás.
2014. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

segítek megérteni: volna időm egy ilyen idős lányra ha szeretném. fel is vállalnám


30+F

2014. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy annak tűnik,de valahogy muszáj lezárnom különben soha nem fogom magam túltenni rajta!! És ezzel megvan az esély arra is,hogy esetleg komolyan belevágjunk!
2014. máj. 14. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy újabb álomvilágban élő lány...HA érdekelnéd nem jönne ilyen dolgokkal.HA tényleg érdekelnéd veled lenne.

Persze várhatod,hogy majd egyszer hátha,meg elé is állhatsz az érzéseiddel,de ennek az egésznek nem sokat jósolok. Ez a pasi sztem arra vár,hogy előbb utóbb beadd a derekad,ès legyen szex. De komolyan venni nem igen fog.

2014. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megcsalhat. Nem biztos, de: 2 hetente találkoztok ( esetleg szexeltek egyet ) és ennyi. Szerinted nem játszhatja ezt közben más lánnyal is? Csak egy szex, semmi komoly, de Te vonzódsz hozzá, Ő meg... Ki tudja.
2014. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Am irhatnál majd ha gondolod,h mi volt,mert én is futottam már bele ilyen pasiba,kiváncsi vok mi lesz.
2014. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andrea Henrietta ***** válasza:
Szerintem álj elé és beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy ez így neked nem megy, hogy te többet szeretnél, és azt is erősítsd meg, hogy nem akarod őt elveszíteni, de akkor is, neked fontos, hogy melletted legyen, és legyen rád ideje. (Mert azért valljuk be, hogyha egy városban laktok, akkor ki van zárva nincs minden héten pár fölösleges órája, amit rád szánjon.) Én is a barátomnál ki kellett harcoljam, hogy több időt szánjon rám, mert folyton dolgozott..., és sikerült. Az a tapasztalatom hogy az idősebb pasik minél tapasztaltabbak, annál kevésbé tudják eldönteni mit szeretnének kapcsolatok terén.
2014. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki véleményét!!Különösen az utolsó kommentelőnek! Te vagy az első,aki úgy néz ki megérti és tudja miről beszélek! El sem hiszed,hogy mennyit segítettél! Mindenképp beszélni fogok vele! Köszönöm!!! :)
2014. máj. 14. 15:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Na kértétek írjam meg mi lett... na az lett,hogy nem beszéltem vele mivel iszonyatosan megsértett azzal,hogy nem köszöntött fel a névnapomon! Ezek után már csak az a bajom,hogy egyáltalán megfordult a fejemben,hogy ilyen emberrel legyek együtt!!!
2014. jún. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!