Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kockáztassak? Irjatok lécci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztassak? Irjatok lécci nagyon fontos

Figyelt kérdés
Van egy barátom több mint 2 éve. nagyon szeretem és nagyon jol megvagyunk. Most megismerkedtem egy uj fiuval, elég joba lettünk megbeszéltünk egy találkozót. A barátom nem tud róla és nem is szeretném neki elmondani mert igencsak féltékeny pedig nem nézünk ugy egymásra a másik fiuval. Eddig ilyen nem fordult elő velem csak télleg jóba lettem azzal a sráccal. viszont lelkiismeret furdallásom van h titokba találkoznék vele. Kockáztassak vagy inkább mondjam le azzal a másik sráccal a atlálkát. Nyilván nekem a barátom fontosabb tehát itt nem megccsalásról van szó.
2011. aug. 30. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
ha ribanc vagy akkor még b@szasd is meg vele magad !!!!!!!
2011. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És akkor miért találkoznál más fiúval?:S Hiába fényezed magad itt.
2011. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz a másik sráccal? Amőbázni? Ha van barátunk/barátnőnk, nem találkozgatunk mással. Sem titokban, sem sehogy.
2011. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem éreznéd bűnnek amit csinálsz, akkor elmondanád a párodnak. Szóval bűnnek érzed, és ennek vszínűleg oka van.
2011. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
Most miért ne... Azért mert van barátnőm, nem találkozhatok más lányokkal, vagy fordítva??? Ezt a marhaságot... Akkor most nem mehetek a tanulmányi osztályra, mert ott nincs férfi ügyintéző, vagy ne járjak be órára, mert ott más lányok is lesznek...
2011. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kedves első kommentelő kicsit kulturáltabb választ is irhatáál volna, irtam is h szó nincs megcsalásról.


Csakazért nem szeretném neki elmondani mert nem akarok veszekedést... az utolsó kommentezőnek igaza van bár én is tudom magaról ha ő titokba találkozna egy másik lánnyal és ha kiderül azt mondja nekem h semmi nincs köztük lehet én se hinném el és nayon rosszul esne nekem.

2011. aug. 30. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha téll nem megcsalás akk mond el a pasidnak és majd mond rá vmit ! valszeg azt h ne találkozgass más pasikkal ! mer ha szereted akk nem érdekel semmilyen más pasi
2011. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: De találkozhatsz. Viszont ilyen esetben nyilván nem titkolod el a barátod/bnőd előtt, mert minek?

Ha a barátom mondaná, hogy találkozik egy lány ismerősével, akkor nem gondolnék semmi rosszra, mert bízom benne. Viszont ha észrevenném, hogy megpróbálja eltitkolni, akkor azért eszembe jutna, hogy mégis miért titkolja, ha nincs jelentősége?

2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat valószínűleg lemondom a találkát és nem azért mert megcsalásnak gondolom hanem mert nekem fordított esetbe szörnyen rosszul esne. Köszönöm a válaszokat még 1x.
2011. aug. 30. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!