Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Veletek történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 1 hónapja együtt vagyunk és mostanában összekapunk apróságokon, de egyből kibékülünk. Viszont azt érzem kicsit eltávolodtunk egymástól. Negatív válaszokat kössz nem kérek, de akinek tanácsa vagy vélemény szívesen elolvasom.

2014. máj. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, negatív - nem negatív, az első hónapban főleg lángolni kéne és imádni egymást a legnagyobb békében és szenvedéllyel. Tapasztalataim szerint, ha már most ez van, halálra van ítélve a dolog.
2014. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez természetes, a frissebb kapcsolatban gyakrabban, mert még nem ismeritek egymás rossz szokásait.. stb. Vagy üljetek le megbeszélni,ha meg nagyon apróság. akkor legyél okosabb aztán ne kezdj bele te sem a vitába.Okos enged szamár szenved. Ez esetben döntsd el, hogy te melyik akarsz lenni :)
2014. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi :)


igazából mondta, hogy ami a szívemen az a számon legyen és én elmondtam neki valamit és teljesen kiakadt, hogy én mit gondolok...nem értem mert elmondom ha épp mi zavar vagy mit gondolok és ő felkapja a vizet és megsértődik aztán mindketten bocsánatot kérünk egymástól

2014. máj. 15. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
mennyivel egyszerűbb volna, ha csak úgy szeretnétek egymást.
2014. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!