Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a múltban történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a múltban történt rossz dolgokba beletörődni/ továbblépni?

Figyelt kérdés
A barátom 2évvel ezelőtt megcsalt,de nagyon megbánta és azóta sokkal jobban törődik velem,szeretget,a legtöbb idejét rám szánja és boldoggá akar engem tenni mindenhogyan,neki az én boldogságom lett a legfontosabb. Mindig emlegeti,hogy mennyire hálás azért,amiért megbocsátottam neki azt a pár alkalmat, ez így mind szép és nagyszerű,de sajnos én összetörtem,akkor volt a legnagyobb szükségem rá és otthagyott :( tudom többé nem csinálna ilyet,de nekem még mindig vannak rémálmaim néha és elkezdek zokogni álmomban,mintha megint darabokra törték volna a szívemet :( nem tudok mit csinálni,mit tanácsoltok,nagyon nagyon szeretem őt és ő is engem,már egyszer kétszer meg is jegyezte,hogy elvenne feleségül,de én nem tudom mennyire állnék készen erre ezek után,úgy érzem megbízható és őszintén szeret engem,mégis van olyan pillanatom,amikor a szívem megint belefájdul :( nagyon erölködöm azon,hogy elfelejtsem és hogy ne érezzem ezt,csak nagyon nehéz. Van egy olyan szokása,hogy sokat beszél az exeiről és más lányokról,hogy merre jártak együtt,kivel vesztette el a szüzességét,ki volt neki élete első szerelme,hogy melyik szép helyen kivel járt,ezelőtt mindig mézes mázosan odairta egy 3hónap után a lánynak hogy a világ legszebb nőjével van :( ezt igy megértem,de engem még soha sehova nem vitt,nem irt soha ilyet az üzenőfalamra,sőt ha azt irom neki hogy szeretem,nem ir vissza merthogy nem szereti ezt nyilvánosság elött és kitörlöm a végén,mert kínos lenne :( érzem,hogy szeret,de nem értem egyáltalán :'( és ez úgy fáj nekem. Ti mit tennétek? Mi a véleményetek?

2014. máj. 7. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem a dologról, hogy a megcsalás megbocsájthatatlan. De Te tudod, hogy mi a jó neked. Szenvedni vagy adni egy új esélyt másnak, aki szeret ?Aki egyszer megtette, az máskor is megfogja. Mivel megbocsájtottál neki, így ez benne van. Így simán előfordulhat mégegyszer a dolog. Viszont azt, hogy mit mondott a lányról nem írtad le. Lehet nem jelentett neki semmit, és megbánta. Lehet többet nem fog ilyet csinálni, de ezt nem tudhatjuk. Bocsi, nem akarlak elkeseríteni. Én ezt vallom.
2014. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok megint ! [link]

Olvasgasd ezt az oldalt... eltérő vélemények a megcsalásról, az utána való életről meg ilyenek. Mindenki leírta, mit tapasztalt. Ebből tanulsz !! :)

2014. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 8. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2022. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!