Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsalja a másikat, többször is megfogja? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez most az igenek és nemek ádáz harca lesz. Na, popkornt a képbe, szerintem igen.
2014. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
NEkem csakis rossz tapasztalatom van: igen, máskor is megteszi.
2014. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen
2014. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy párt ismerek; egyik megcsalta a másikat, a másik sem hűséges. Szétváltak, most megint együtt vannak, de valahogy nem százas. Több megcsalás nem történt, de nem olyan a kapcsolatuk, mint addig volt, sőt addig se volt 100-as.

Hogy ezek mit erőltetnek, jó kérdés :D

2014. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szívtelennek hat a válaszom de azt gondolom, hogy aki megcsalja a párját és a párja megbocsájt neki az IGEN, ismét meg fogja tenni ha úgy adódik, mert már egyszer megúszta. Akinek rámegy egy kis "mókázásra" a családja az a hátralevő életében szerintem kétszer is meggondolja a dolgot...
2014. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen. Kutyából nem lesz szalonna, már kuuurvarég megmondták...
2014. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű hogy újra megfogja tenni.
2014. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem is csalja meg mégegyszer, akkor sem lesz már a kapcsolat az igazi. Állandó gyanakvás, kiábrándulás. Ez az én tapasztalatom. Megcsalt a barátom és visszafogadtam. Ám utána már nem tudtam ugyanúgy szeretni és nem is vártam már, hogy jöjjön. Pár nap után mondtam, hogy hagyjuk a fenébe.
2014. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es (14:12) ,milyen idos vagy ? Mikor tortent a dolog ? Hogy derult ki ? Lenne kedved elmondani ? Sokat segithetnel vele .
2014. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!