Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnék megszívatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék megszívatni egy fiú társaságot? Kérlek írjatok ötleteket, iszonyat dühös vagyok.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy főiskolára járunk. Ő nincs sokat ott, mert magántanrendű, és ezért ismeretsége is kevés, inkább csak az én társaságomban van, amikor lent tartózkodik.

Fülig szerelmes volt egy másik szakon lévő fiúba, randiztak már, csók, beszélgetések, úgy tűnt minden szépen bontakozik ki.

A fiú felhívta őt albérletébe bulizni, ahol ő meg pár osztálytársa volt jelen, a barátnőmnek kevertek valamit a poharába, és onnantól kezdve nem emlékszik semmire. (1 pohár bort kapott, amit csak félig ivott meg)Kizárt hogy ettől kiütötte volna magát, hiszen én is megiszom vele egy két pohár bort egy egy beszélgetés mellett. A lány egyébként visszahúzódóbb, a légynek sem tudna ártani, kedves és gyönyörű, de sajnos naív ezt hozzá tenném. Bevallotta, hogy iszonyat lenézőek voltak vele a fiúk másnap, és ő pedig fájásokat érzett az alhasában. Lefogadom hogy történt valami rossz fent aznap este. A barátnőm iszonyat szégyelli magát, és csak nekem merte elmondani. Nem ismerem a társaságot csak látásól, és iszonyat dühös vagyok.

Tudom, erre lehet azt mondani, hogy "megérdemli" mert ő volt elővigyázatlan, és mit képzelt hogy felment hozzájuk, de én meg nehezen bírom elviselni hogy ez a csapat barom meg röhög a markában valahányszor meglátják a barátnőmet, aki tényleg rohadtul nem szolgált rá erre!

21/L


2009. dec. 28. 17:22
1 2
 11/14 anonim válasza:

Attól, hogy már esetleg kiürült még nem bizonyíthatatlan!!!


Beviszik a gyanúsítottakat kihallgatni egyenként, már ott lehet kapásból megtörik valamelyik mocsok és rávall a társaira, hogy ő megússza, mert ő pl. csak ott volt, de nem csinált semmit, jó hogy nem akar belekeveredni még jobban. Ruházat, lakás átvizsgálásakor is előkerülhetnek dolgok, tehát mindenképpen orvoshoz, rendőrséghez kell fordulni, a rendőrségen se csak férfiak dolgoznak, hanem nagyon sok nő is van az állományban, bizalommal kell hozzájuk fordulni, bár kétségkívül nem könnyű helyzet, szégyellnie meg nem az áldozatnak kell magát, hanem az elkövetőknek.


Ezt a szívatás dolgot meg nem is értem, itt bűncselekményről lehet szó, tehát az elkövetőket nem megszívatni kell, hanem megbüntetni az igazságszolgáltatás által, de ha mindenképpen megszívatni akarod ezt a társaságot, azt tanácsolnám, hogy bérelj fel egy nagyobb társaságot viperával, baseballütővel és töresd el kezüket/lábukat vagy keress egy pár keményebb fradistát, hogy ti is fradisták vagytok és ez történt veletek és beszélgessenek el a delikvensekkel komolyabban.

2009. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de igen az a probléma, hogy az eset a kar-i ünnepekkor történt, már 3 hete lassan, és a hülye leányzóm meg gubbasztott a dolgon. Ő nem az, aki elterjeszt, több szégyen volt benne beszélnie róla még előttem is, nemhogy szándékosan botrányt kavarni. Elment nőgyógyászhoz, szerencsére nem terhes, viszont a lelete van felsértésről, gyulladásról amire kapott kenőcsöt. Beszéltem vele arról, hogy lépni kéne a fiúk ellen, de ő nem akar semmit kezdeményezni csak elfelejteni a dolgot, na meg persze azt a "dráága" szerelmét. Ha nem sikerül őt meggyőznöm, ezért gondolkodtam megszívatásos bosszún.
2009. dec. 28. 20:49
 13/14 anonim válasza:

Szerintem írnod kellene tanácsért a Fehér Gyűrű Közhasznú Egyesületnek, ők áldozatsegítéssel foglalkoznak, név nélkül leírod nekik az egész történetet és tanácsot kérsz. Itt van az oldaluk: [link]


Azt sem szabad elfelejtenetek, hogy más lányok is ezeknek a mocskoknak az áldozataivá válhatnak.

2009. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2009. dec. 29. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!