Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói kérdés! Írjak-e a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói kérdés! Írjak-e a régi "szerelmemnek", vagy ne? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 éve volt egy 8 hónapos "plátói szerelmi kapcsolatom". Az illetővel sosem találkoztam, neten ismertem meg és csak ott beszélgettünk (borzasztó messze lakunk egymástól), mindenesetre én nagyon beleszerettem így, és ő is belém. Az egész a 2. hónap után eldurvult, hisz neki lett egy "igazi" barátnője, de titokban ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot, ami elég szoros volt így is. 6 hónapnyi "boldog szenvedés" után nem beszéltünk már, csak ritkábban, végül egyáltalán nem. Valamelyik nap egy-egy régi levelét elolvastam, és úgy érzem, kicsit még fáj. Viszont már nem érdekel úgy, mint szerelem/pasi. Arra gondoltam írnék neki egy e-mailt, hogy mégis hogy van, esetleg elmesélném, hogy velem mi a helyzet. Meghatározó része volt az életemnek, és az biztos, hogy sosem fogom tudni elfelejteni, emléke mindig bennem lesz.

Azóta van egy több mint egy éves kapcsolatom, őt nagyon szeretem, nagyon jól megvagyunk, és nem is akarom megbántani ezzel, de tud mindent erről a "kapcsolatomról". Ennek ellenére szerintetek írjak-e a másik illetőnek, vagy engedjem el teljesen?



2013. aug. 7. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engedd el
2013. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amélia:) ***** válasza:
ennyi idő alatt mindketten sokat változtatok. így valószínűleg te már csak egy "emléket szeretsz".
2013. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne
2013. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem már tényleg, csak úgy érzem, érdekel, hogy egyáltalán jól van-e. Amikor barátom lett, neki is lett barátnője, szóval érdekelne, hogy vajon most boldog-e vele..illetve mi van az egészségével, mert eléggé beteg volt. :/
2013. aug. 7. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberismerettöl függ. Sokat leveleztetek igy kisismerhetted és tudod, hogy miként reagálna a leveledre. Ha tudod, hogy feldolgozná akkro nyugodtan írj rá, mert kitudja, mi lehet annak a vége, ha ujra felmelegítitek a barátságot. :)
2013. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baromság! Mi van ha rosszul érintené őt? Lehet ő teljesen odalenne hogy írtál neki, pedig te nem akarsz semmit! Teljesen felesleges! Azzal meg, hogy miként van, törődjenek a személyes ismerősei. Szerintem ne bolygasd a dolgot, nem igaz hogy annyira tudnod kell, hogy mi van vele....
2013. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy kedvesen reagálna. Viszont nem hinném, hogy benne bármi is felkavarodna... vagyis eléggé valószínűtlennek tartom. De lehet tényleg nem kellene már ezzel foglalkozom. :) köszi a válaszokat
2013. aug. 7. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megbántott valamivel, akkor ne írj. Viszont ha nem, akkor szerintem írhatsz neki úgy, mint egy barát. Miért ne? Biztos számára is sokat jelentett a neten veled töltött idő, és hogy így alakult, az sajnálatos, de várható volt, hoyg a távolság közbeszól, de ettől még ha nem vesztetek össze, akkro nyugodtan írhatsz neki.
2013. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó komment hatására mégis írtam...viszont talán a sors akarta így, de az e-mail címe már nem működik...
2013. aug. 12. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!