Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vele? (lent)

Figyelt kérdés

Ma a párom lezárta a telefonját, és csak őt engedi be az arcfelismerő. Meg mutatta, és elmondta, h sohasem nézhetek bele..., (de eddig még nem tettem ilyet...)


Ez egyfelöl hasznos, mert ha ellopnák nem tudnak róla beszélni...

Másfelöl pedig sértő, h azt gondolja kutakodom utána.

Az is felmerült bennem, h mit titkol ennyire? Rá is kérdeztem... nem válaszolt...

Már nem tudok benne megbízni, és ezek szerint ő sem.

Van értelme ennek az egésznek? (vagy csak én fújom fel?)


2014. máj. 16. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Talán picit felfújod.

De ha sokszor csinál ilyet, akkor lehet, hogy le kéne vele ülni és hosszasan elbeszélgetni.

2014. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha emiatt szakitasz akkor meg is érdemled. ha eddig nem volt igy lezárva akkor semmit nem titkol csak most tetszik neki ez a funkció. Egyébként egyáltalán nem hasznos mert ha elhagyod nem tudják visszajuttatni. Én hagytam el telomat letiltattam gyorsan de a megtaláló megnézte a hiváslistát és irt sms-t Édesanyémnak hogy megtalálta, tudom hogy ez nem gyakori de van ilyen, én is adtam igy vissza telot már.
2014. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg had nézzél bele, és ne legyen ideje esetleg törölni bármit. a megengedi bízhatsz benne, ha nem engedi, én elhagynám.
2014. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az még hozzá tartozik, h hetek óta azzal piszkál, h van még valakije.

(Erre utaló jelek is vannak.)

Mondtam neki, h szeretem, de ha ő már nem, akkor menjen el. Felesleges ezzel játszania... Most meg ez a legújabb

2014. máj. 16. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
mi az hogy azt mondja van valakije??? akkor miért vagy vele? tisztázd a dolgokat. nem is értem....
2014. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak "viccelődik"... "vagy nem"... (ezt szokta mondani)

Olyan, mintha az egészet csak azért tenné, mert kisebbségi érzése van, vagy ő féltékeny... Mert valljuk be ha valaki elmondja, h van valakije akkor azt azért teszi, mert felvállalja, és tovább áll vele. Egyébként meg titkolná...

Tisztázni nem tudom, mert akkor felszívja magát, h nem bízom benne. (ez már többször megtörtént)Pedig nem gyerek már....

2014. máj. 16. 18:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, h egy normális szeretni való emberről van szó... Nem is értem az egésszet
2014. máj. 16. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Te fújod fel.
2014. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ez a "van valakim" dolog csak poen, akkor ne keverjuk ide


en nem gondolom, hogy egy kis maganszfera szakitomok lenne... sot! Nincs kozod a telefonalasaihoz, smseihez es a meztelen nenikhez a galeriajaban:D ez az o maganelete, tiszteletben kell tartanod:) es neked ismkell lenniemilyennek!

2014. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az ok, de idáig is meghagytam a magánszféráját.

És minden vicc féligazság, szóval nem tudom...

2014. máj. 16. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!