Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van valami ötlete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
1 hónap sincs hátra a suliból nekem meg megtetszett az egyik osztálytársam és nem tudom mit csináljak,hogy több is lehessen köztünk. Félek,hogy kevesebb mint 1 hónap alatt semmi nem lehet köztünk. Szerintem én sem vagyok neki közömbös. Félek elhívni őt valahova,de lehet,hogy elfogom. Tippek,hogy hogyan hívhatnám el és hova? És hogy célozgassak,hogy nem közömbös számomra?
2014. máj. 17. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleve ha elhívsz egy lányt valahova, abból azért már lehet sejteni hogy nem közömbös a számodra.

Mindenképp össze kell szedni a bátorságodat, és meg kell próbálni, mert sokkal rosszabb lesz ha utána emészted magad azon egész nyáron hogy mi lett volna ha...

Első randinak semmiképp ne mozi legyen. Hívd el sétálni, teázni, vagy most ha jövő héten megjön a jobb idő akkor fagyizni, az úgyis aktuális. Simán beszélgessetek, és ha látod hogy jól érzi magát, sokat mosolyog, ilyesmi akkor lehet próbálkozni apró érintésekkel. Például beszélgetés közbe megérinted a karját, vállát, vagy ha bementek valahova, magad elé engeded, és finoman betessékeled úgy hogy ráteszed a kezed a derekára, vagy a hátára. Ha ezekre nem néz rád furán hanem mosolyog, vagy esetleg ő is megérint néha beszéd közben akkor az pozitív jel, és lehet esetleg a kéz megfogással próbálkozni a randi végén. Ha az bejön onnan már sínen vagy :)

2014. máj. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez sokat segített,de tényleg.:)
2014. máj. 17. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!