Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Úgy érzem, hogy már csak olyan nekem, mintha a tesóm lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor választotta a haverjait helyettem(bár ha ezt most így megmondom neki, akkor azt mondja, hogy nem, mert mennyiszer meg lemondta a velük való programokat). Amikor eljegyzésről bezélek, elvicceli a dolgot, pedig már 28 éves. Jó, mondjuk még most fog csak diplomálni, mert gondjai voltak a sulival. Meg én is most fogom csak beírni a mesterit októberre, remélhetőleg. De sokakat már egyetem végén megkérnek. Totál nem értem... és minél jobban belelovalom ebbe magam, annál rosszabb lesz, mert totál betrippelem, hogy nem is szeret. Össze vagyok zavarodva.

2014. máj. 17. 10:24
 1/2 PearlDiver ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Szoktatok a közös jövőről beszélgetni? Ha nem, lehet hogy nagyon eltérnek az elképzeléseitek és nem is kéne együtt lenni...

2014. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 éve. Szoktunk, legutóbbi tervünk az, hogy együtt megyünk hajóra. De amikor feljött az, hogyha elvesz feleségül, akkor lehet, hogy egy kabinba kerülünk, akkor kikerülte a témát, hogy dehát lehet, hogy így is egy kabinba fogunk kerülni. És akkor most mit mondjak így neki...
2014. máj. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!